Mozna w nocy..

albo wczesnie rano, albo późno wieczorem... Akurat w czasie najlepszych brań.. Jak komus zalezy... bo watek ciekawy (mam go w ulubionych)
Schowaj teksty   

Powiązane z

Hobby wodne

Nie tylko wędkowaniem człowiek żyje :)

Żeglarstwo, kajakarstwo i wszelkie inne wodne hobby

Liczba wątków: 55

Liczba listów: 257

Proszę o Wasze opinie na temat silników do łodzi wędkarskich. Mam zamiare kupić silnik lecz szczerze powiem,że mam mętlik w głowie. Każdy z przedstwicieli określonych firm mówi ,że jego jest najlepszy. A Wy co myślicie. Zastanawiam się nad Tohatsu 2- suw 5 KM lub Yamaha 4 KM - 4-sów, ewentualnie 5 konna honda.
Mam zamiar pływać po Bugu, Zalewie Zegrzyńskim, Wiśle na łódce 3,20 i ważącej 50 kg. Dzięki z góry za opinie.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Jeśli interesuje Cię wędkarstwo a w szczegolności gdy chesz pooglądać piekne Zdjęcia ryb i nie tylko ryb, odwiedź koniecznie wskazaną tu galerię. Jest co pooglądać!

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).