lowienie duzych ryb z malej wody w Niemczech

jak lowic duze ryby z male wody ? Trzeba wiedziec kiedy i gdzie lowic na tym bardzo ciekawym akwenie. Ryb jest pod dostatkiem, okon,szczupak sandacz(maly rzadko przekracza 40 cz a wymiar jest 45 cm) ploc, wzdrega, klen wielki(do 3,5kg),bolen do 6 kg, jaz( zlowilem w 5 min 4 wazyly 6, 80kg,karp maly do 2kg , amur do 16 kg, leszcz do 3kg, lin do 2,5kg, wegorz do 1,5 kg, jazgarz do 22cm? , troc do 65cm , pstrag do 46 cm itd ja tu podaje rybu jakie wyjeto z wody , buc moze sa w gatunkach wieksze np moj znajomy zlowil szczupaka 103 cm, 10,5 kg a ja mialem rekord 5,7kg ale ja mam tu wiele okoni ponad 1,5 kg itd moj tel 091, 4390775, a skype Stefan10111950
Schowaj teksty   

Powiązane z

Spinning

Wędkarstwo spiningowe

Liczba wątków: 500

Liczba listów: 1800

odkrylem 8 lat temu piekne lowisko za miedza , mieszkam w Szczecinie, lowie u Niemcow,ryb pod dostatkiem ,opisalem te lowiska w Wedkarzu Polskim . Raj dle spiningistow ,jest tez wiele mozliwosci dla metody (splawik, grunt) jesli kogos to interesuje prosze o kontakt , mam piekne zdjecia z polowow i znam bankowe miejsca na piekne ryby.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: opinie OpenERP

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).