Szczupaki w rzece

Maluch :) :p

Powinienes mieć przedewszystkim sprzęt czyli kij ok 10-25 wyrzuty albo 10-20 czy coś koło tego o dłógości ok.2,70m .Kołowrotek dość mocne i rzyłkę ok 0,22-0,25 . Łówna kopyta , twistery,ripery,obrotuwki,wachadłuwki i woblery w kolarach białych i naturalnych. Przy obrotówkach zdzieraj nalepke i te muszom byc wielkosci 3-5. Główki do gum powinny być dość cięrzkie około 5-15 gram (nieprzesadzam 15 g). Taktyka taka: dalekie żuty ,gumys prowadzać do dna i podrywaj aż będziesz czuł że są przy powieszch i spuszczaj znowu i to samo w kułko. A na bbrotuwki to kręć korbkom zmniennie.A woblery to wiadomo jak ;p. Powodzenia!!!!!!!!!!!!!!
Schowaj teksty   

Powiązane z

Spinning

Wędkarstwo spiningowe

Liczba wątków: 500

Liczba listów: 1800

wybieram się nad noteć w okolicwe Nakła i chciałbym dowiwedzieć się o jakichś skutecznych sposobach złowienia zębacza w rzece w ogóle , bo ja rzadko łowię w rzekach, będę wdzięczny za wszystkie odpowiedzi, połamania kija , Marek Siuda

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Przygotowanie druku

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).