Right menu

Szukaj


Daiwa Capricorn

Ale oryginał - Daiwa Capricorn nie jest produkowana w Japonii. Mało więc prawdopodobne aby Avid był produkowany w Japonii. Z nowych serri Daiw w Japoni są produkowane tylko te od 150$ w górę (mam namyśli modele, które ukazały się na rynku w ciągu ostatnich 4 latach).

Pozdrawiam
Schowaj teksty   

Powiązane z

Spinning

Wędkarstwo spiningowe

Liczba wątków: 500

Liczba listów: 1799

karol laskowski

Witam wszystkich uczestników forum mam pytanie odnośnie tego kołowrotka, gdyż noszę się z zamiarem jego kupna.Ponoć jest robiony przez daiwę(Capricorn), wydaje mi się ze współpraca takich koncernów musi owocować czymś dobrym jakościowo, przynajmniej tak powinno być. Jednak grafitowa szpula w zapasie kołowrotka tej klasy to chyba coś nietypowego, ale ważne jaki jest on sam(moc, trwałość, płynnośc w kręceniu nie tylko na sucho).Moje zapytanie jest takie-Czy te egzemplaże AVIDA, które można nabyć na polsikm rynku np.: w sklepie rybiego oka jest to sprzęt w 100% Made in Japan jak daiwa, lub w wypadku St.Croix jak sądze bedzie to U.S.A-brak koordynacji w kraju pochodzenia o jakim wyżej pisze wynika z mojej niedokładnej wiedzy, nie miałem go w ręku i nie wiem co jest wybite na stopce czy będzie to Daiwa czy St.Croix.Pytam o to gdyż teraz by kupić daiwę inną niż Made in China to cód chyba ze ściagamy zza oceanu.Dzięki za odp.A pisze stale o kręciołach bo lubie je kupować to dla ciekawskich którzy dziwią sie, że ja ciągle o kołowrotki pytam .Pozdrawiam

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).