St.Croix Avid

Witam,
Ta maszynka nie jest produkowana w Japoni i USA.
Jednak jest to model robiony na rynek amerykański i są widoczne znaczne różnice w wykonaniu i trwałości.
Pozdrawiam
Wojtek - Krokus

Wojtek-Żbik

Schowaj teksty   

Powiązane z

Spinning

Wędkarstwo spiningowe

Liczba wątków: 500

Liczba listów: 1800

karol laskowski

Witam wszystkich uczestników forum mam pytanie odnośnie tego kołowrotka, gdyż noszę się z zamiarem jego kupna.Ponoć jest robiony przez daiwę(Capricorn), wydaje mi się ze współpraca takich koncernów musi owocować czymś dobrym jakościowo, przynajmniej tak powinno być. Jednak grafitowa szpula w zapasie kołowrotka tej klasy to chyba coś nietypowego, ale ważne jaki jest on sam(moc, trwałość, płynnośc w kręceniu nie tylko na sucho).Moje zapytanie jest takie-Czy te egzemplaże AVIDA, które można nabyć na polsikm rynku np.: w sklepie rybiego oka jest to sprzęt w 100% Made in Japan jak daiwa, lub w wypadku St.Croix jak sądze bedzie to U.S.A-brak koordynacji w kraju pochodzenia o jakim wyżej pisze wynika z mojej niedokładnej wiedzy, nie miałem go w ręku i nie wiem co jest wybite na stopce czy będzie to Daiwa czy St.Croix.Pytam o to gdyż teraz by kupić daiwę inną niż Made in China to cód chyba ze ściagamy zza oceanu.Dzięki za odp.A pisze stale o kręciołach bo lubie je kupować to dla ciekawskich którzy dziwią sie, że ja ciągle o kołowrotki pytam .Pozdrawiam

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Staramy się wykonywać dobre pozycjonowanie stron. Przykładowo tę stronę, firmy zajmującej się nadrukiem etykiet tekstylnych, Wszywki odzieżowe pozycjonujemy od dłuższego już czasu z sukcesem, na słowa i frazy kluczowe: metki odzieżowe, wszywki odzieżowe, etykiety samoprzylepne.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).