Lkier do woblerów.

Też używam DOMALUX. Niestety rozpuszcza on niektóre farby (np. akrylowe modelarskie) a niektóre "warzy" - np sprey'e z OBI. Wyjściem na to jest przed pomalowaniem DOMALUX'em, pomalować lakierem bezbarwnym:
1. Akryle lakierem akrylowym - tak dobrać warstwę aby DOMALUX rozpuścił lakier bezbarwny a nie dobrał się się do malunku.
2. Spray'e - pomalować też takim samym bezbarwnym - cienką warstwę - i jak powyżej.
Uwaga: wszystkie kolejne warstwy farb i lakierów tak dobrać aby chociażby w niewielkim stopniu kolejna rozpuszczała poprzednia - unikniemy "złuszczania" się wastw po dostaniu się wody przy niewielkich uszkodzeniach pow. woblera.
DOMALUXu kładę później średnio 4 warstwy.
Powodzenia.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Spinning

Wędkarstwo spiningowe

Liczba wątków: 500

Liczba listów: 1800

karol laskowski

Jaki lakier na farby nitro zeby ich nie rozpuściło, lakier tego samego gatunku rozpuszcza nawet przy delikatnym nakładaniu.Najwazniejsze zeby był w miare twardy

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Pozycjonowanie stron staramy się wykonać rzetelnie. Przykładowo tę stronę: Wszywki tekstylne firmy zajmującej się nadrukiem np. kodów kreskowych na metkach, pozycjonujemy od dłuższego już czasu z sukcesem, na słowa i frazy kluczowe: metki odzieżowe, wszywki odzieżowe, etykiety samoprzylepne.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).