wędki Daiwa

Skontaktuj się z wyłącznym dystrybutorem sprzętu Daiwa w Polsce, firmą TAXOM Polska GMBH, Warszawa, ul. Elektoralna 19A/27, tel. kom. 0 508 164 080. Korzystałem z usług tej firmy i byłem bardzo zadowolony.

Poszukuję szczytówki do spiningu Daiwa Shogun -X Trout (Amorphus Whisker), c.w. 5-30g, 8' (2,44m), model SH-X T802LS. Będę też wdzięczny za informacje o adresach serwisów kijów Daiwa.
Z góry dziekuję za wszelkie informacje.
Kontakt na forum lub: markesy1@poczta.onet.pl

Schowaj teksty   

Powiązane z

Sprzęt wędkarski

Dyskusje o sprzęcie i wyposażeniu wędkarza.

Liczba wątków: 450

Liczba listów: 1186

Mam pytanie, czy ktos moze sie orientujeczy gdzies w Polsce mozna dostac nowe wędki Daiwa bo na razie pomimo moich usilnych poszukiwań nic nie znalazłem. Prosił bym o pomoc

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Nasze studio DTP dysponuje nowoczesnym sprzętem i doświadczoną obsługą. Świadczymy Przygotowanie druku Zapewniamy profesjonalną i szybką obsługę.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).