Allegro

Cześć, z allegro trzeba uważać. Wędka na allegro to już raczej czary. Nie ma możliwości "wypróbowania" wedki w ręku, a sugerowac się ceną nie ma co, no chyba, że miałeś ten kij w ręku i wiesz co kupujesz. Jest jednak ryzyko związane chociażby z transportem, czy dodatkowe opłaty za przesyłkę. Ja kijaszka w Allegro raczej bym nie kupił inny sprzęt tak, ale wcześniej - tu przepraszam właściceili sklepów - wolę obejrzeć towar w sklepie na żywo. A co do wakacyjnego łowienia - zawsze warto mieć coś co jest porządne i dobre nawet na wakacje.
Pozdrawiam Krzysiek.

Krzysiek - Stowarzyszenie Wędkarzy Internautów
http://swi.fishing.pl
http://lubelskiepstargi.eu

Schowaj teksty   

Powiązane z

Sprzęt wędkarski

Dyskusje o sprzęcie i wyposażeniu wędkarza.

Liczba wątków: 450

Liczba listów: 1186

co sadzicie o takich zakupach? wedzisko pickerowe, ktore tam kosztuje 50 -70 zl w sklepie kosztuje ok 100. zaznaczam ze jestem raczej wakacyjnym wedkarzem wiec nie przywiazuje wielkiej wagi do jakosci sprzetu. potrzebuje czegos co wystarczy na 2 miesiace w roku jak myslicie? warto zaryzykowac?

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Producent wszywek, metek, etykiet. Zobacz: Metki Firma "Wszywka" zaprasza!

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).