wedki z Allegro

Dla tych którzy chcą kupowac używane wedki na allegro radze poprosić o jak najwiecej zdjec i opisu ewentualnych mankamentów (zawsze można to reklamowac jesli towar nie odpowiada opisowi, a niuczciwi sprzedawcy nie mają tam długiego zywota). Ja sprzedałem kilka swoich wedek na Allegro. I tak jak można sie naciąć kupując tak ja jako sprzedający z bólem żegnałem swoje kije za 30% ceny, a sprzedawałem dlatego że ich nie używałem, były jak nówki i za uzyskaną kwote z 5 wedek dołozyłem do jednej wymarzonej. Klienci na pewno są zadowoleni, był nawet taki co był zły bo zaoferował za mało i nie wylicytował ale to ku uciesze zwycięzcy licytacji. Ja wysyłałem kije dobrze zabezpieczone i nie było szans uszkodzenia (chyba ze by ktos przejechał samochodem po paczce). Dla tych którzy chca wysyłać opisze jak to sie robi. Trzeba wziac karton odpowiedniej długosci i zrobic tube o przekroju trójkąta, w środku wyłożyć stropianem tak aby kij nie mógł dotknąc ścianki kartonu a pozostałą wolną przestrzeń wypełniam gniecionymi stronami z gazet tak aby kij w środku sie nie przemieszczał. Inna opcja to użycie gotowej tuby papierowej lub plastikowej,,, ale trzeba ją skąś mieć. Wysyłałem też spławiki,,, myśle że trudniej było je zabezpieczyć niż wędki, ale i to dało sie zrobic.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Sprzęt wędkarski

Dyskusje o sprzęcie i wyposażeniu wędkarza.

Liczba wątków: 450

Liczba listów: 1186

co sadzicie o takich zakupach? wedzisko pickerowe, ktore tam kosztuje 50 -70 zl w sklepie kosztuje ok 100. zaznaczam ze jestem raczej wakacyjnym wedkarzem wiec nie przywiazuje wielkiej wagi do jakosci sprzetu. potrzebuje czegos co wystarczy na 2 miesiace w roku jak myslicie? warto zaryzykowac?

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Wędkarstwo morskie

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).