WCZASY NA MAZURACH

MAM DO ZAPROPONOWANIA MIESZKANIE NAD JEZIOREM TUMIANY(POW.112HA)W MIEJSCOWOSCI TUMIANY ODLEGłEJ OD OLSZTYNA 25KM .UROKLIWE MIEJSCE JEZIORO DOSć OBFITE W RYBE SAM SłUZE POMOCA W DOBORZE MIEJSCóWEK ,PONIEWARZ SAM łAPIE TAM DOSć CZESTO.W RAZIE ZAINTERESOWANIA PROSZE DZWONIC POD NR 0-89 514 34 07
Schowaj teksty   

Powiązane z

Turystyka

Turystyka, wyprawy, wakacje, wypoczynek, fotografia i wszelkie inne tematy wiążące się w jakikolwiek sposób z wodą.

Liczba wątków: 138

Liczba listów: 296

Hallo,

szukam informacji na temat spedzenia wczasow wedkarskich - mam dwojke chlopakow zapalonych wedkarzy 12 i 4 lata - sam jestem wedkarskim laikem za to rybakiem z dziada pradziada i bylym rybakiem dalekomorskim..

Szukam osrodka, kwater agroturystycznej dla doroslej osoby plus dwojka dzieci i pies w okresie Swiat Wielkanocnych ( 1 tydzien) oraz latem koniec lipca ( 2 tygodnie), gdzie mozna byloby mile spedzic czas, z pelnym wyzywieniem, z atrakcjami iz gwarancja na taaaaaka rybe!

Pozdrawiam wszystkich

Wladis

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Producent wszywek, metek, etykiet. Zobacz: Metki Firma "Wszywka" zaprasza!

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).