WCZASY NA MAZURACH

MAM DO ZAPROPONOWANIA MIESZKANIE NAD JEZIOREM TUMIANY(POW.112HA)W MIEJSCOWOSCI TUMIANY ODLEGłEJ OD OLSZTYNA 25KM .UROKLIWE MIEJSCE JEZIORO DOSć OBFITE W RYBE SAM SłUZE POMOCA W DOBORZE MIEJSCóWEK ,PONIEWARZ SAM łAPIE TAM DOSć CZESTO.W RAZIE ZAINTERESOWANIA PROSZE DZWONIC POD NR 0-89 514 34 07
Schowaj teksty   

Powiązane z

Turystyka

Turystyka, wyprawy, wakacje, wypoczynek, fotografia i wszelkie inne tematy wiążące się w jakikolwiek sposób z wodą.

Liczba wątków: 138

Liczba listów: 296

Hallo,

szukam informacji na temat spedzenia wczasow wedkarskich - mam dwojke chlopakow zapalonych wedkarzy 12 i 4 lata - sam jestem wedkarskim laikem za to rybakiem z dziada pradziada i bylym rybakiem dalekomorskim..

Szukam osrodka, kwater agroturystycznej dla doroslej osoby plus dwojka dzieci i pies w okresie Swiat Wielkanocnych ( 1 tydzien) oraz latem koniec lipca ( 2 tygodnie), gdzie mozna byloby mile spedzic czas, z pelnym wyzywieniem, z atrakcjami iz gwarancja na taaaaaka rybe!

Pozdrawiam wszystkich

Wladis

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Kiedy wybrać się na ryby? Będą dziś brały czy nie? Na tem pytanie odpowie Ci księżycowy Kalendarz brań Jak wiadomo, księżyc ma wpływ na wiele zjawisk zachodzących na ziemi, na brania ryb także.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).