Re: BAT

Bat mozna kupić nawet bardzo tanio ale o jakości bata świadczy jego waga - im bat lżejszy tym sztywniejszy a co za tym idzie lepszy! Nie może podczas zacięcia sprężynować (efekt charajkterystyczny dla ciężkich, miękkich batów). Wszystko zalezy od długości bata jaki chcesz kupić ale z reguły kupuje się tyczki 6m z uwagi na ich uniwersalność a póżniej profesionalne nasadówki od 10m do 14m ale tutaj cena przyzwoitego przekracza napewno 2000zł. Natomiast przyzwoitego kija 6m kupisz od 70zł!!!
PS,. do bata koniecznie zamocuj w szczytówce amortyzator!!!
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2070

Liczba listów: 8431

Mam problem bo bardzo chce sobie kupic Bata !!!niegdy jeszcze nie łowiłem ta metodą i niemam rozeznania co jest potrzebne, niechiał bym tez wydawac jakiejs duzej sumy na sprzęt !!! prosze o pomoc i z gory dziekuje!!!

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Firma "Wszywka" zaprasza producentów odzieży oraz hurtownie dodatków krawieckich do współpracy, patrz: Metki i wszywki odzieżowe pragnie zinteresować swą ofertą metek i wszywek odzieżowych również osoby prywatne, zainteresowane niskimi nakładami.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).