jezioro dargin

na samym darginie nie łowię ale bywam w pobliżu (mamry, kirsajty).myśle że w stosunku do efektów sprzed 10 lat to powinieneś podzielić swoje oczekiwania przez 4.Chociaż rybacy robią co mogą by wyrwać z wody wszystko co żyje,to czasem tra fisz jeszcze 6-8 kg ale teraz ,przy takich temperaturach wody to tylko chyba głęboki trolling najlepiej bladym świtem.pozdrawiam.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2069

Liczba listów: 8430

witam serdecznie wybieram sie na to jeziorko nie bylem juz tam około 10 lat czy zostało coś z gigantycznych szczupaków. w wiadomościwch wedkarskich bodajze z marca 2005 pisano o 27 kilowcu w sieciach rybaków.prosze o pomoc.jesli ktos posiada plan barymetryczny w JPG lub TIF prosiłbym o przesłanie Pozdrawiam wszystkich na RO

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Producent wszywek, metek, etykiet. Zobacz: Wszywki Firma "Wszywka" zaprasza!

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).