Right menu

Szukaj

Sklepowe newsy »

St. Croix SOLE
St. Croix MOJO SALT CONVENTIONAL
St. Croix MOJO JIG CONVENTIONAL
St. Croix MOJO JIG

gotowe zestawy

Witam Wybierz sie do Pucka ok 5km od Władysławowa jest tam dobrze zaopatrzony sklep wedkarski niedaleko "manhatanu" obsluga sklepu doradzi i pomoze. Piszesz ze w srode no to może zdązysz jeszcz polapac morskie okonie w Pucku na falochronie w porcie rybackim biora na tzw. "krabiki" nałapiesz je na miejscu musisz sie tylko zaopatrzyc w siatke taka podobną do łapania motyli. polamania kija. aha wykup licencje na polowy morskie 48zł na okres 1rok licencje wyrobisz w porcie we Władysławowie. sledzie we władku jeszcze nie łowilem a na fląderkę wybieram się w piątek
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2069

Liczba listów: 8429

witajcie. szukam pilnie opisów i rysunków wiązania przywieszek na śledzie. w środę wybieram się do władysławowa i chcę łowić ryby- śledzie, flądry. jak wiecie gdzie można kupić gotowe zestawy to dajcie znać "robirydz@wp.pl" pozdrawiam.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).