gotowe zestawy

Witam Wybierz sie do Pucka ok 5km od Władysławowa jest tam dobrze zaopatrzony sklep wedkarski niedaleko "manhatanu" obsluga sklepu doradzi i pomoze. Piszesz ze w srode no to może zdązysz jeszcz polapac morskie okonie w Pucku na falochronie w porcie rybackim biora na tzw. "krabiki" nałapiesz je na miejscu musisz sie tylko zaopatrzyc w siatke taka podobną do łapania motyli. polamania kija. aha wykup licencje na polowy morskie 48zł na okres 1rok licencje wyrobisz w porcie we Władysławowie. sledzie we władku jeszcze nie łowilem a na fląderkę wybieram się w piątek
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2070

Liczba listów: 8431

witajcie. szukam pilnie opisów i rysunków wiązania przywieszek na śledzie. w środę wybieram się do władysławowa i chcę łowić ryby- śledzie, flądry. jak wiecie gdzie można kupić gotowe zestawy to dajcie znać "robirydz@wp.pl" pozdrawiam.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Zez - Blog zez.pl

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).