NO I ODPOWIEDZIAŁ!!!

Pozdrawiam

Nikt nie blokował możliwości komentowania listu skierowanego przez ZG PZW do p. Dariusza Żbikowskiego, bowiem w normalnym, cywilizowanym państwie listy najpierw się wysyła do adresata i oczekuje jego odpowiedzi tą samą drogą, a nie poprzez internet. Skoro zaś p. D. Żbikowski uznaje inną drogę wynoszenia swoich prawnie podejrzanych postępków na forum internetu, czyli tam gdzie je popełnia, to jest już sprawa samego p. Żbikowskiego. My nadal oczekujemy prawem przewidzianej odpowiedzi od właściciela domeny wywoływanej w internecie jako pzw.pl, a komentarze, które wywołuje ta cała sprawa będą ciekawym materiałem dla oceny przebiegu wydarzeń.
Co zaś do portalu i jego forum to powstawało ono nie dla komentowania korespondencji ZG PZW z jego adresatami, a dla komentowania i konsultowania programowych i merytorycznych decyzji władz Związku celem ich dalszego doskonalenia w interesie wędkarzy, a nie zaś w interesie właścicieli prywatnych domen internetowych.

Jeszcze raz podrawiam

Antoni Kustusz

rzecznik prasowy PZW

Krzysiek - Stowarzyszenie Wędkarzy Internautów
http://swi.fishing.pl
http://lubelskiepstargi.eu

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2070

Liczba listów: 8431

Dariusz Żbikowski

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Blog o CMS

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).