Bystrzyca zarybiona - jutro Bystra

Piotr Lubiarz

25 tysięcy sztuk palczaka pstraga potokowego w dwa dni. Szkoda, że było nas tak mało. Kondycja wpuszczanych ryb jest tym lepsza im szybciej je rozprowadzimy. Siłami cztertech, a w porywach 5 osób nie da się tego zrobić szybko. Z 2 tysięcy lubelskich pstrągarzy udział w zarybieniu wzięło tylko siedmiu. Wymięnię ich z nazwiska: Jurek Bogdański, Ryszard Bąk, Marcin Leus, Leszek Mysłowski, Piotr Zieleniak i niezawodny Andrzej Trembaczowski.

Jutro (14.09) Bystra, 13500 szt. godz. 7.00 Nałęczów przy boisku.
Zapraszamy.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2069

Liczba listów: 8430

Piotr Lubiarz

Juto o godz. 7.00 na moście w Strzyżewicach.
Kto może niech pomoże )
Pozdrawiam, Piotr Lubiarz

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Kiedy wybrać się na ryby? Będą dziś brały czy nie? Na tem pytanie odpowie Ci księżycowy Kalendarz brań Jak wiadomo, księżyc ma wpływ na wiele zjawisk zachodzących na ziemi, na brania ryb także.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).