Right menu

Buscar

Publicidad


Cześć Hanysa

Ryszard Siejakowski

W jednej z książek o Wiedźminie, Andrzej Sapkowski napisał coś się kończy coś się zaczyna. Na RO coś się skończyło a następcy nie dorośli. Wędkarstwo w Polsce pada na pysk, bo raczej trudno łowić ryby, których nie ma. Sklepy wędkarskie plajtują, bo wędkarze nie kupują, bo po co. O czym mają pisać następcy, jak większość wyjazdów na ryby, to kompletna klapa. Jest taki program TV, FOKUS, na którym prezentowane są wędkarskie filmiki, produkcji polskiej. I jest pewna prawidłowość w tych filmikach, że ryby są na filmach ze Szwecji, Norwegii, Hiszpanii, Rosji. Jak jest film zrealizowany w polskich plenerach, to albo wcale nie brały albo brały bardzo słabo. I to jest puenta, do tego co napisałem powyżej.
Opinión estándar    

Relacionado con

General...

Número de temas: 2072

Número de envíos: 8436

Tomasz Płonka

Chciałem pozdrowić wszystkich tych, których nie mam w znajomych na fejsie, a z którymi wyprawialiśmy tu cuda na portalu 10-15 lat temu...
Mam nadzieję cieszycie sie dobrym zdrowiem.
Specjalne pozdrówka dla kolegów z byłego SWI.

Pyrsk!
T.P.

Top

En el chat
RSS 2.0
E-mail al administrador Versin de la impresion Ayuda Bichos Libro de la huésped

Reklamy Krokus: PPHU PROTEKT INT. BH jest firmą produkcyjno-handlową prowadzącą swoją działalność szczególnie na rzecz Ochotniczych Straży Pożarnych, ale także i innych jednostek ochrony przeciwpożarowej. Sznury galowe PSP Podstawową funkcją firmy jest zapewnienie klientom możliwości nabycia szerokiego asortymentu ubrań i ubiorów wchodzących w skład osobistego wyposażenia strażaka.

Rybie Oko se dedica a cada uno. Cada uno puede ofrecerse voluntariamente y ayudar con el edificio, la moderación y la administración. Cualquier persona que estará interesado en crear su propia visión de este foro puede escoger una pieza para ir con. Puede ser también la sección existente (humor ex, aguas, acoplamientos, los etc.) o nuevo. Si usted está interesado en crear el terraplén del RO esto y nos dice lo que usted quisiera hacer. Los administradores y los asesores existentes decidirán si usted merece hacer esto.