Right menu

Buscar

Publicidad


Pozdrówka

Wojciech Łęcki

Jedynie mogę się dołączyć do pozdrowień Tomka jak i smutnego komentarza Rycha. Mało się dzieje. bo nie ma o czym pisać. Dodatkowo razem z mizerią nad wodą i w wodzie ponownie górę biorą stare przyzwyczajenia i powroty do zaszłych przyzwyczajeń i mentalności. Odzwierciedleniem tego jest choćby pokaz trofeów zamieszczonych w galerii,świadczących o możliwościach i kulturze wędkarskiej. Choć na Feysie miałem podobną dyskusję z wędkarzem będącym mentalnie w życiu i praktyce wędkarskiej w poprzedniej epoce. Ręce opadają. Jednak nadal będę się starał zmieniać rzeczywistość i nieść kaganek oświaty. Choć czasami mam wrażenie, że jedynym wyjściem może być tylko wzięcie pały i lać.

Pozdrawiam

Lecek

Opinión estándar    

Relacionado con

General...

Número de temas: 2072

Número de envíos: 8436

Tomasz Płonka

Chciałem pozdrowić wszystkich tych, których nie mam w znajomych na fejsie, a z którymi wyprawialiśmy tu cuda na portalu 10-15 lat temu...
Mam nadzieję cieszycie sie dobrym zdrowiem.
Specjalne pozdrówka dla kolegów z byłego SWI.

Pyrsk!
T.P.

Top

En el chat
RSS 2.0
E-mail al administrador Versin de la impresion Ayuda Bichos Libro de la huésped

Reklamy Krokus: Pewne, hobbystyczne zainteresowania genealogiczne spowodowały, że zawartość domeny Nazwisko.pl zamierzamy w przyszłości rozwinąć i zbudować w oparciu o nią dość obszerny serwis.

Rybie Oko se dedica a cada uno. Cada uno puede ofrecerse voluntariamente y ayudar con el edificio, la moderación y la administración. Cualquier persona que estará interesado en crear su propia visión de este foro puede escoger una pieza para ir con. Puede ser también la sección existente (humor ex, aguas, acoplamientos, los etc.) o nuevo. Si usted está interesado en crear el terraplén del RO esto y nos dice lo que usted quisiera hacer. Los administradores y los asesores existentes decidirán si usted merece hacer esto.