Right menu

Buscar

Publicidad


To zasługa wszystkich

I tych, którym się chciało wypełniać rejestry i ankiety, i Władka, który te dane dla nas powypisywał, i Ryśka, który wymyślił i opracował ankietę oraz sporządził raport. I wszystkich obecnych na zebraniu, że zaufano naszej komisji. Długo by można wyliczać, ale nie o to przecież chodzi. Realia są jakie są, przedstawiliśmy je i dostosowano zasady do możliwości. Wszystkim zależy, by nasze rzeczki były atrakcyjne i satysfakcjonowały wędkarzy. Jest jeszcze bardzo dużo do zrobienia i nie da się tego zrobić szybko, ale dokąd są ludzie którym się chce, wszystko jest możliwe.
Pozdrawiam
Andrzej
Opinión estándar    

Relacionado con

General...

Número de temas: 2072

Número de envíos: 8436

Witam wszystkich Kolegów !
Przeglądając dziś strony Okręgowej Komisji do Spraw Gospodarki Rybami Łososiowatymi i Lipieniem ZO PZW w Lublinie natknąłem się na następujący komunikat:

Z ostatniej chwili!!!
Wczoraj ZO przyjął wymiar pstrąga i lipienia na 35 cm i limit 2 szt. dziennie!!!
Przywrócono też staus rzek górskich Urzędówce i dwom odcinkom Wyżnicy!!!


Myślę, że to interesująca wiadomość dla wszystkich miłośników wód górskich z okręgu lubelskiego.
Pozdrawiam.

Top

En el chat
RSS 2.0
E-mail al administrador Versin de la impresion Ayuda Bichos Libro de la huésped

Reklamy Krokus: Forum wędkarskie

Rybie Oko se dedica a cada uno. Cada uno puede ofrecerse voluntariamente y ayudar con el edificio, la moderación y la administración. Cualquier persona que estará interesado en crear su propia visión de este foro puede escoger una pieza para ir con. Puede ser también la sección existente (humor ex, aguas, acoplamientos, los etc.) o nuevo. Si usted está interesado en crear el terraplén del RO esto y nos dice lo que usted quisiera hacer. Los administradores y los asesores existentes decidirán si usted merece hacer esto.