Right menu

Buscar

Publicidad


A niech to

Piotr Lubiarz

Bardzo mi przykro. Mam nadzieję, że na RSWI bedziesz już miał czym łowić. Jeśli nie, to mogę udostępnić Ci jakiś mój spining i/lub muchówkę (kołowrotki linki i resztę masz jak zrozumiałem). Daj znać co i jak.
Cieszę się, że wykazałeś się zdrowymi relacjami do wartości i na dachu zostawiłeś wędki a nie dziecko. Tak więc wszystko z Tobą w porządku, głowa do góry i do zobaczenia w Józefowie.
Opinión estándar    

Relacionado con

General...

Número de temas: 2072

Número de envíos: 8436

Dziasiaj około godz. 14 wracając ze stawu Walczewskiego w Grodzisku Mazowieckim zgubiłem swoje kije - dosłownie. Kije położyłem na dachu samochodu i odjechałem zaaferowany córką. Musiały spaść gdzieś na trasie od stawu Walczewskiego do dzielnicy Łąki. Były to dwa kije - muchówka i wysokiej klasy spinning - bardzo charakterystyczny, robiony dla mnie na zamówienie (drugiego takiego nie ma). Oba kije były z zamontowanymi kołowrotkami i gotowe do wędkowania. Szczegóły dot. sprzętu podam znalazcy, dla którego przeznaczyłem nagrodę.
Liczę na uczciwość znalazcy.

Top

En el chat
RSS 2.0
E-mail al administrador Versin de la impresion Ayuda Bichos Libro de la huésped

Reklamy Krokus: Prawdopodobnie największy w Polsce i w Europie społecznościowy serwis wędkarski: Wędkarstwo . Wędkarstwo to hobby tysięcy ludzi, zapraszamy! Oczywiście realizacja oparta o eZ publish

Rybie Oko se dedica a cada uno. Cada uno puede ofrecerse voluntariamente y ayudar con el edificio, la moderación y la administración. Cualquier persona que estará interesado en crear su propia visión de este foro puede escoger una pieza para ir con. Puede ser también la sección existente (humor ex, aguas, acoplamientos, los etc.) o nuevo. Si usted está interesado en crear el terraplén del RO esto y nos dice lo que usted quisiera hacer. Los administradores y los asesores existentes decidirán si usted merece hacer esto.