Right menu

Buscar

Publicidad


Gdzie połowić?

Ryszard Siejakowski

Wody pstrągowe w najbliższej okolicy, to Kłodawka w samym Gorzowie, Pełcz koło Przyłęgu, Postomia pomiędzy Sulecinem a Lemierzycami, Lenka albo Łęcza /druga nazwa/ koło Słońska, Słubia w kierunku na Cedynię. To nie oznacza, że są to wody gdzie pstrągi same wyskakują na brzeg. Raczej tam o pstrąga ciężko, jak zresztą w całej Polsce.
A teraz dowcip na tą okoliczność.
Do Polski przyjechał obywatel USA. Okolica przepiękna, bo i Dunajec i góry. Śliczności. Postanowiono umilic mu pobyt, bo wiadomo, polska gościnność. Zaproponowano mu wędkowanie na Dunajcu na muchę. Gość chodził cały dzień, udostepniano mu najlepsze miejsca aby mógł złowic wymarzonego pstrąga i wreszcie udało się. Padł okaz 35 cm, czyli jak na Dunajec całkiem niezły. Mili gospodarze, zadowoleni z tak pomyślnego zakończenia wędkarskiej wyprawy, zakończonej sukcesem gościa, zadają mu pytanie, czy podobało mu się. Na to Amerykanin z uśmiechem powiedział, że oczywiście tak. Jeszcze nigdy w życiu się tak nie nachodził na rybach. Gdyby mu sie to przytrafiło to w Stanach, to prawdopodobnie miałby na rozkładzie kilkanaście pstrągów, ale nie w tak miłym towarzystwie.
Opinión estándar    

Relacionado con

Spinning

Pesca con spinning

Número de temas: 500

Número de envíos: 1802

Witam wszystkich, mam takie pytanko: gdzie można pospinningować za pstrągiem w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego??Nigdy nie chodzilem za pstrągiem więc prosze polećcie mi jakas w miarę rybną wode, żebym sie zawczasu nie znichecił...pozdrawiam

Top

En el chat
RSS 2.0
E-mail al administrador Versin de la impresion Ayuda Bichos Libro de la huésped

Reklamy Krokus: Forum wędkarskie

Rybie Oko se dedica a cada uno. Cada uno puede ofrecerse voluntariamente y ayudar con el edificio, la moderación y la administración. Cualquier persona que estará interesado en crear su propia visión de este foro puede escoger una pieza para ir con. Puede ser también la sección existente (humor ex, aguas, acoplamientos, los etc.) o nuevo. Si usted está interesado en crear el terraplén del RO esto y nos dice lo que usted quisiera hacer. Los administradores y los asesores existentes decidirán si usted merece hacer esto.