Right menu

Buscar

Publicidad


plecionka

uuuuuuuu.....!!!
Co do samochodu, to sie z Tobą zgadzam ale już co do plecionek to nie bardzo.
Ile złowiłeś boleni? Ile pstrągów? Ile kleni? Sądzę ze nie wiele jeśli łowisz tylko na plecionkę w klasyczny dla tych ryb sposób. No chyba że łowisz tylko sandacze na zaporówkach i sumy lub szczupaki na holajzę - tu plecionka naprawdę jest lepsza.
Ja używam i żyłki i plecionki, no i nigdy bym z żyłki nie zrezygnował.
Trocie (łososie) w pomorskich rzekach, klenie i jazie łowione w dzień w czystych lub/i małych rzekach, pstrągi, bolenie, gruntowe sumy... Tu jeszcze długo żyłki będa niezastapione.
Opinión estándar    

Relacionado con

Spinning

Pesca con spinning

Número de temas: 500

Número de envíos: 1802

Witam wszystkich
Mam pytanie czy placionka jest trwalsza od żyłki (czasowo).
Zyłka w moim mniemaniu po roku a czasami wcześniej jest do wymiany tj staje się krucha i traci na wytrzymałości
Jak jest w przypadku placionki. Czy jerzeli nie nastawiam się na duże ryby, łowie z nie dużej odległości to oplaca mi się kupić plecionke, bo jerzeli mam ją wyżucić po roku to chyba nie ma sensu.
Napiszcze jakie są wasze opinie na taen temat

Top

En el chat
RSS 2.0
E-mail al administrador Versin de la impresion Ayuda Bichos Libro de la huésped

Reklamy Krokus: Bardzo często nazywane w skrócie SEO jest kluczowym elementem reklamy w Internecie, gdyż właśnie dzięki pozycjonowaniu stron i optymalizacji możemy odnaleźć strony, jakich poszukujemy na co dzień korzystając z wyszukiwarki Google. Pozycjonowanie stron WWW Każdy potencjalny klient jest przez nas traktowany indywidualnie i dostosowujemy swoje usługi bezpośrednio pod potrzeby Państwa.

Rybie Oko se dedica a cada uno. Cada uno puede ofrecerse voluntariamente y ayudar con el edificio, la moderación y la administración. Cualquier persona que estará interesado en crear su propia visión de este foro puede escoger una pieza para ir con. Puede ser también la sección existente (humor ex, aguas, acoplamientos, los etc.) o nuevo. Si usted está interesado en crear el terraplén del RO esto y nos dice lo que usted quisiera hacer. Los administradores y los asesores existentes decidirán si usted merece hacer esto.