Right menu

Buscar

Publicidad


Zatoka Pucka

Dziękuję serdecznie za Twoje rady. Na pewno mi się przydadzą. Znalazłem ciekawy artykuł na WCWI o połowach belon. Tak mnie wciągnął, że pojechałem do sklepu i kupiłem spininig, którym będę mógł łowić belony a w pracy oznajmiłem, że w maju biorę tydzień urlopu. Oj będzie się działo. Liczę już dni do wiosny. W sobotę może wybiorę się nad Pilicę poszukać kleni. Pozdrawiam, Marcin.
Opinión estándar    

Relacionado con

Deportes del agua

Navegación a vela, piraguas y otro hobby de agua

Número de temas: 55

Número de envíos: 257

Witam
Zastanawiam się nad zakupem motorówki. Jest jeden szkopuł - nie chce mi się jej wozić i wodować za każdym razem. Czy w porcie na Wiśle (nieopodal Góry Kalwarii) można trzymać (jakaś zamknięta i strzeżona część portu) motorówkę? Chodzi o sezon letni oczywiście. Słyszałem też o jakiejś stanicy wędkarskiej w tych okolicach. Ktoś wie, gdzie można sie dowiedzieć czegoś więcej? Może znacie jakieś takie miejsca na Wiśle (odcinek od Góry Kalwarii do np. ujścia Pilicy). Pozdrawiam, Marcin

Top

En el chat
RSS 2.0
E-mail al administrador Versin de la impresion Ayuda Bichos Libro de la huésped

Reklamy Krokus: Tu porozmawiasz na każdy temat dotyczący pięknego wędkarskiego hobby. Forum wędkarskie to miejsce na wymianę poglądów pomiędzy wędkarzami, to także kopalnia wiedzy o tym sporcie.

Rybie Oko se dedica a cada uno. Cada uno puede ofrecerse voluntariamente y ayudar con el edificio, la moderación y la administración. Cualquier persona que estará interesado en crear su propia visión de este foro puede escoger una pieza para ir con. Puede ser también la sección existente (humor ex, aguas, acoplamientos, los etc.) o nuevo. Si usted está interesado en crear el terraplén del RO esto y nos dice lo que usted quisiera hacer. Los administradores y los asesores existentes decidirán si usted merece hacer esto.