Right menu

Buscar

Publicidad


łącznik

Wszystko jest tak jak powinno być Strona z pętelką służy do montowania przyponu, natomiast ta "pusta" montowana jest na lince. Przesuń oba zaciski (te silikonowe tulejki) możliwie blisko pętelki, powiedzmy, że jest to "początek" łącznika, potem delikatnie "zmiękcz" strukturę łącznika, nie wiem jak Ci to wyjaśnić, jest on zbudowany ze splecionych włókien, kiedy je ściśniesz, jak gdybyś chciał zgnieść wzdłuż osi, to włókna rozluźnią się całość ulegnie skróceniu, ale zwiększy się średnica wewnętrzna, tam, możliwie jak najgłębiej wsuń sznur i zaciśnij włókna zaciągając je w przeciwnym kierunku niż poprzednio. Potem naciągnij silikonowe tulejki i już. Mam wrażenie, że strasznie to opisałem, ale to właściwe prosta sprawa i działa, sam używam takich łączników i działają
Pozdrawiam Paweł Rojek
PS
Czemu ciągle jestem anonim??
Opinión estándar    

Relacionado con

Mosca artificial

Pesca con mosca artificial

Número de temas: 90

Número de envíos: 398

kupiłem łącznik linki z przyponem ,są to takie plecione z cienkiej żyłki sznurki zakończone pętelką, do której montuje sie przypon (kupiłem tonacy czarny do pływającego sznura)).Natomiast z drugiej strony łącznik jest prosty, i są dodatkowo silikonowe koszulki takie jak wentylki od roweru, tylko cienkie. Nie wiem jak to się łączy ze sznurem. Nic mi nie pasuje, albo czegoś mi nie dodali(kupiłem w komplecie).Proszę o pomoc.
pozdrawiam .
Początkujący"muszkarz"

Top

En el chat
RSS 2.0
E-mail al administrador Versin de la impresion Ayuda Bichos Libro de la huésped

Reklamy Krokus: Hydroizolacja - osuszanie ścian fundamentowych budynków

Rybie Oko se dedica a cada uno. Cada uno puede ofrecerse voluntariamente y ayudar con el edificio, la moderación y la administración. Cualquier persona que estará interesado en crear su propia visión de este foro puede escoger una pieza para ir con. Puede ser también la sección existente (humor ex, aguas, acoplamientos, los etc.) o nuevo. Si usted está interesado en crear el terraplén del RO esto y nos dice lo que usted quisiera hacer. Los administradores y los asesores existentes decidirán si usted merece hacer esto.