Right menu

Buscar

Publicidad

Tienda noticias »

FORESTA krem
FORESTA spray
Aqua-Vu Micro 5c
Aqua-Vu Micro 5
Aqua - Vu 715c Camera System

Ale

Tomku,

Skoro to jedyne "ale" to nie jest źle. . Zwróć uwagę, że mowa jest o jednym Okrgu, a nie o całym PZW. Koledzy z Ktrosna nie moga odpowiadać za to jak rządzicie się w Twoim Okręgu. A gdybyści dołączyli to byłoby więcej niz 2,5% (dla ścisłości - 6000 ha, a 2,5% wynika z zaokraglenia ).

To się da zrobić.

Natromiast zagospodarowanie nie dokonuje sie w 2-3 lata. I z tego musisz sobie zdawać sprawę. To wymaga przynajmniej dwa razy więcej czasu. Do tego niezbędna jest faza przygotowań. Mając oczekiwania warto dbać o to, żeby były realne. Wiem , że chciałbyś, zeby ktoś to zrobił na 220 0000 ha. Zrób choć na jednym hektarze. Wtedy oceniaj innych.

Dobre wody moga by zorganizowane dla wszystkich rodzajow wędkowania. I da sie to zrobić. Ale nie tyle "się należą", co można, da się je zorganizować jak się chce. To się da zrobić.
Tylko nie groźbą ani prośbą, tylko współpracą, opartą na zaufaniu. Groźba i prośba to żadne "działanie".

Żeby było "tych okręgów" więcej nie zasadza się na pisaniu, proszeniu i grożeniu tylko na podejmowaniu konkretnej dzialalności w każdym z nich z osobna. W kołach i w okręgu, w środowiskach wędkarzy, a także "na zewnątrz". To się da zrobić.

Umniejszasz, umniejszasz i to nieustannie. Z pozycji samozwańczego arbitra, recenzenta i "postulatora".

"Ktoś" nie tylko się stara, ale ma efekty. Co nie oznacza, oczywiście, że nie ma pola do poprawy. Jest, i to duże. Ale o tym pisałem wcześniej. Dziś nie ma rozsądnej konkurencji, motywującej do większych wysiłków. Na szczęście nie bakuje zapału wśród tych, którym wychozi. Bo to doskonały bodziec do działania.

Okręg w Krośnie nie ma do czego dołączać. Bo na prawdę nie ma do czego. Rozumiem, że ten dokument Ci się podoba, ale na prawdę nie ma pod czym się podpisać. Jak kiedy zaczniemy dyskusj o tej tzw. strategii to napisze parę szczegółów.

W odróżnieniu od Ciebie nie jestem skłonny negować wszystkiego. Dawno już pisałem, że sposób zróżnicowania składek w Gdańsku przyjmuje sensowny kierunek. To jest coś, co zostało zrobione, a nie tylko postulowane. Cenię też zastanowienie nad kilkoma istotnymi zagadnieniami. Warto byłoby jeszcze dopwiedzieć sie kto ma zrobic, co i kiedy. Bo to ze strategii nie wynika.

Natomiast warto, żebyś wiedział, że to co postulują Koledzy w Gdańsku zostało już dawno zrealizowane w wielu punktach w Krośnie, w odniesieniu do zagadnień dotyczących Okręgu. Na pewno większośc zagadnień z punktu 1 celów trzyletnich.

Więc dobrze byłoby gdyuby Koledzy w Gdańsku z etapu postulowania przeszli do realizacji i dołączyli do Kolegów z Krosna. Nie wiem, czy się "załapią" jako "drudzy". I czerpiąc z ich doświadczenia zrewidowali swoje zapatrywania oraz stworzyli realny plan zmiany organizacji i gospodarowania Okręgu.

To się da zrobić.

Pozdrawiam serdecznie

Jurek Kowalski


Opinión estándar    

Relacionado con

General...

Número de temas: 2072

Número de envíos: 8436

Drogi panie na Sanie ryby nie wzieły się znikąd. To dzięki ciężkiej pracy oddanych swojej pasji ludzi. Czas wreszcie uwierzyć, że Okręg PZW Krosno funkcjonuje wzorcowo i proszę nie szukać tam dziur bo ich pan nie znajdzie. Lepiej zająć się własnym podwórkiem gdzie jeszcze jest wiele do zrobienia.

Top

En el chat
RSS 2.0
E-mail al administrador Versin de la impresion Ayuda Bichos Libro de la huésped

Reklamy Krokus: Bardzo często nazywane w skrócie SEO jest kluczowym elementem reklamy w Internecie, gdyż właśnie dzięki pozycjonowaniu stron i optymalizacji możemy odnaleźć strony, jakich poszukujemy na co dzień korzystając z wyszukiwarki Google. Pozycjonowanie stron WWW Każdy potencjalny klient jest przez nas traktowany indywidualnie i dostosowujemy swoje usługi bezpośrednio pod potrzeby Państwa.

Rybie Oko se dedica a cada uno. Cada uno puede ofrecerse voluntariamente y ayudar con el edificio, la moderación y la administración. Cualquier persona que estará interesado en crear su propia visión de este foro puede escoger una pieza para ir con. Puede ser también la sección existente (humor ex, aguas, acoplamientos, los etc.) o nuevo. Si usted está interesado en crear el terraplén del RO esto y nos dice lo que usted quisiera hacer. Los administradores y los asesores existentes decidirán si usted merece hacer esto.