Right menu

Buscar

Publicidad


Zmień łowisko

Ja już od wielu lat tam nie jeżdżę. Kiedyś to było łowisko rodzinne. Można było pojechać z rodziną, psem i fajnie spędzić czas. Teraz ich olewam jak nie miła jest komuś moja kasa to się nie pcham. Jest tyle fajnych miejsc gdzie miło można spędzić czas. Podobnie jak wielu innych nie polecam.
Opinión estándar    

Relacionado con

General...

Número de temas: 2070

Número de envíos: 8434

cytat z www.namuche.pl:

"Witam,

Jest mi niezmiernie przykro powiadomić Wszystkich którym narobiłem smaka na weekendowe łowy. Faktycznie grunciarzy i różnych innych było strasznie dużo.
Byłem i udało mi się z ostatniego pomostu złowić trzy sztuki po 30 cm.

Ale... NIGDY WIĘCEJ TAM NIE POJADĘ... NIE BĘDĘ PŁACIĆ CHAMOM I DROBNYM PIJACZKOM.
Przepraszam Administratora i Was za użyte sformuowanie.

Dzisiaj jest środa a ja nie mogę wyjść ze zdumienia po tym co mnie spotkało w niedzielę. Otóż rzeczywiście było od czorta ludzi ale to nie powód żeby ktoś kto nie znalazł dobrego pomostu zwracał się do mojego młodszego brata (14 lat): Ty sp.... to mój prywatny pomost... No później przepraszał bo byłem obok a ta osóbka była ciut ciut pijana. Jakąś godzinkę później wrócił z właścicielem stawu niejakim Tadkiem i usłyszeliśmy obydwaj żebyśmy wyp... i nie szukali guza...

Jezu Drogi, przysięgam że miałem ochotę dać komuś po buzi...

Wnioski:
1. OMIJAJCIE TEN "PRYWATNY" STAW
2. JAKO MUSZKARZE BĘDZIECIE BRANI ZA PALANTÓW (tak usłyszałem) KTÓRZY WYDZIWIAJĄ
3. I TA ATMOSFERA: CUDOWNY GWAR!!

Pomysleć że kiedyś broniłem na łamach forum tego łowiska gdy ktoś opisywał podobną akcję.

Na koniec pytanie bo może się nieznam: czy ktoś z Was wie jak to jest, czy właściciel łowiska ma prawo przeszukiwać jak "młody ambitny celnik" mój bagaż? Oczywiście zawsze istnieje domniemanie że w zasobniku lub termosie wsadziłem ze dwa karpie ale chciałbym się dowiedzieć czy takie przeszukanie jest zgodne z prawem?

z wyrazami szacunku,

Karol


Pozdrawiam
Marek

Top

En el chat
RSS 2.0
E-mail al administrador Versin de la impresion Ayuda Bichos Libro de la huésped

Reklamy Krokus: Żbikowski - drzewo genealogiczne

Rybie Oko se dedica a cada uno. Cada uno puede ofrecerse voluntariamente y ayudar con el edificio, la moderación y la administración. Cualquier persona que estará interesado en crear su propia visión de este foro puede escoger una pieza para ir con. Puede ser también la sección existente (humor ex, aguas, acoplamientos, los etc.) o nuevo. Si usted está interesado en crear el terraplén del RO esto y nos dice lo que usted quisiera hacer. Los administradores y los asesores existentes decidirán si usted merece hacer esto.