Right menu

Buscar

Publicidad


ulgi...

Tak, jeśli jestes studentem i urzodziłeś się w roku 1982 to jesteś objęty ostatni rok składką ulgową.
I nie ma różnicy czu urodziłeś się w styczniu czy grudniu, składka jednakowo wszytskich obejmuje- liczy się rocznik.
A co do zakończenia studiów to też się nie musisz martwić, jeśli okazałeś legitymację studencką przy opłacaniu karty wędkarskiej, a wiec dostałeś zniżkę na opłaty to nie musisz się o nic martwić. Jeśli skarbnik to uznał i przykleił Ci znaczki ulgowe tzn że wszytsko było w porządku. Natomiast jeśli podczas kontroli coś wyjdzie nie tak to tylko i wyłącznie jest za to odpowiedzialny Skarbnik Twojego Koła, ponieważ na podstawie Twoich dokumentów (legitymacja studencka) i daty urodzenia wkleja Ci odpowiedznie znaczki.

Pozdrawiam
Drabek
Opinión estándar    

Relacionado con

General...

Número de temas: 2072

Número de envíos: 8436

Wczoraj opłaciłem skladki, z tym ze w tym roku koncze studia i powiedzialem skarbnikowi, ze chce te ,,normalne'' (nieulgowe), ale chlopina albo mnie zle zrozumial albo cos pokrecil, bo wkleil mi ulgowe. Pozniej sie tlumaczyl. ze straz nie powinna robic problemow, ze bede musial im cos tam sciemnic, ogolnie dosc mgliscie. I teraz chcialbym wiedziec, czy z ta ulgowa skladka moge lowic do ukonczenia 24 roku zycia, czy dopoki bede studentem (bede mial legitymacje studencka)? I czy rzeczywiscie PSR sprawdza legitymacje studencka? Ewentualnie co straz moze zrobic w takim wypadku (chodzi mi o rodzaj ewentualnej kary). Tak na marginesie, to karte oplacilem juz 13-ty rok, i NIGDY nie mialem kontroli. Ale znajac moje szczescie...

Top

En el chat
RSS 2.0
E-mail al administrador Versin de la impresion Ayuda Bichos Libro de la huésped

Reklamy Krokus: eZ Publish

Rybie Oko se dedica a cada uno. Cada uno puede ofrecerse voluntariamente y ayudar con el edificio, la moderación y la administración. Cualquier persona que estará interesado en crear su propia visión de este foro puede escoger una pieza para ir con. Puede ser también la sección existente (humor ex, aguas, acoplamientos, los etc.) o nuevo. Si usted está interesado en crear el terraplén del RO esto y nos dice lo que usted quisiera hacer. Los administradores y los asesores existentes decidirán si usted merece hacer esto.