Right menu

Buscar

Publicidad


Jacek nie pękaj.

Ryszard Siejakowski

To taka świecka tradycja, że w takich imprezach z rybami raczej beznadziejnie. Można by nawet wysnuć taką tezę, że na wieść o tym, iż jakaś grupa wędkarzy, chce się spotkać, pogawędzić i jeszcze na dodatek połowić w miłym towarzystwie ryby, oczywiście te największe, przedstawiciele rybiego rodu, spieprzają gdzie pieprz rośnie i ich nie uświadczysz. Tak było w Trzech Morgach nad Pilicą, tak było koło Sulejowa i tak było dwukrotnie nad Turawą. Za każdym razem była kompletna wędkarska bryndza. Za to pod względem towarzyskim, rewelacja. W Trzech Morgach hiciorem były jabłka w cieście naleśnikowym serwowane przez Tomka Siudaka i jego kolegę oraz pewna harcerka, która po wypiciu pięćdziesiątki, odpadła od stołu. Koło Sulejowa hiciorem był wieczór przy ognisku, gdzie wszyscy byli niestety trzeźwi ale do drugiej w nocy opowiedziano ponad setkę dowcipów, jeśli nie więcej. Nad Turawą z kolei, to były eskapady łódkami po całej Turawie w pogoni za sandałami z mizernymi wynikami. Za to atmosfera była wspaniała a nocne Polaków rozmowy trwały często do połowy nocy. Bo najważniejszym z tych spotkań wcale a wcale nie są ryby ale przyjaźnie, które się zawiązuja i trwają często latami. Dlatego życzę Wam następnych i następnych spotkań, nie tylko tych oficjalnych w większej grupie ale także tych kameralnych, dwu czy trzy osobowych, gdzie jest czas i na ryby i na przyjacielskie rozmowy.
Opinión estándar    

Relacionado con

General...

Número de temas: 2070

Número de envíos: 8434

Jak w temacie. Początek dyskusji na temat zlotu znajdziecie tu :ł.
http://foto....stopadowo/jaco2


Zgłoszenia nadesłali :

1. ---------
2. Jacek Karczmarczyk -zapłacono
3. Przemek Karczmarczyk -zapłacono
4. Michał Barabasz -zapłacono
5. Darek Mrongas -zapłacono
6. Adrian Mrongas -zapłacono
7. Mikołaj Martyński -zapłacono
8. Kuba Lach TPRW -zapłacono
9. Maciek Siemieniuch -zapłacono
10.Paweł Grzecznik -zapłacono
11.Robert Zalewski -zapłacono
12.Janusz Ordyszewski - zapłacono
13.Patryk Skorupa -zapłacono
14.Krzysztof Bartosiak -zapłacono
15. Remik -zapłacono
16.Jozek -zapłacono
17. Frajter -zapłacono
18.Rysiek Kędzia -zapłacono
19. Garbus -zapłacono
20. Czarny -zapłacono
21. Sylwek -zapłacono
22. Henk -zapłacono
23.Papaja -zapłacono


Niezależna komisja wyborcza złożona z bliżej nieokreślonych osobników ustaliła termin zlotu na 7- 8-9 stycznia 2011
Miejsce - Goleniów
Jeśli chodzi o noclegi to będziemy zbierać pieniądze na konto, oto nr, REMIGIUSZ KOPIEJ PKO BP 87 1020 5460 0000 5302 0086 2003 z dopiskiem zlot 2011 oraz imię i nazwisko. WPŁATA W WYSOKOŚCI 70zł obejmuje dwa noclegi - 2 doby hotelowe.
Na wpłaty czekamy od dziś 14 dni
Oto adres hotelu Ikar w którym będziemy stacjonować. http://ikar-hotel.pl/

Top

En el chat
RSS 2.0
E-mail al administrador Versin de la impresion Ayuda Bichos Libro de la huésped

Reklamy Krokus: Pozycjonowanie

Rybie Oko se dedica a cada uno. Cada uno puede ofrecerse voluntariamente y ayudar con el edificio, la moderación y la administración. Cualquier persona que estará interesado en crear su propia visión de este foro puede escoger una pieza para ir con. Puede ser también la sección existente (humor ex, aguas, acoplamientos, los etc.) o nuevo. Si usted está interesado en crear el terraplén del RO esto y nos dice lo que usted quisiera hacer. Los administradores y los asesores existentes decidirán si usted merece hacer esto.