Right menu

Buscar

Publicidad


Tytuły

Tomasz Płonka

Moim zdaniem tytuł "profesor" mozna usunąć. Po co nam takie stopnie. Okreslenie powinno wskazywać, kto jak często i ewentualnie od kiedy się udziela na RO. Pozostawiłbym więc hasło "weteran" i nadał to dotyczasowym profesorom i weteranom, "bywalca" zastąpić jakimś milej brzmiacym wyrazem, ale wskazującym na to ze ktoś tu zaglada" od czasu do czasu, czyli np. min raz w miesiącu. Zaś osobę nową, w pierwszych 3 miesiącach albo do 10 wizyty należy też jakoś odznaczyć, żeby było wiadomo że nalezy odpisać nowemu na pytanie zadane po raz setny w historii portalu. Nowy użytkownik, czy jakoś tak.

Siaty Won!
T.P.

Opinión estándar    

Relacionado con

General...

Número de temas: 2072

Número de envíos: 8436

Dariusz Żbikowski

Uprzedzając nieco możliwe pytania informuję, że w związku z planowym (powolnym zresztą) wyłączaniem baz danych starego RO, zostały ostatnio wyłączone przyznane wówczas tzw. "achiwalne punkty aktywności na RO".

Punkty te, jak pewnie wiecie, wpływały na to kto otrzymywał zaszczytny tytuł:

Bywalca
Weterana
czy też wreszcie ... Profesora Rybiego Oka

Odcięcie się od archiwów w tym zakresie, oprócz tej wady że niektórym może zrobić sie przykro, tych bardzo przepraszamy, posiada jednak jedną istotną zaletę, możemy urządzić reguły przyznawania tytułów całkiem po nowemu.

W związku z powyższym oczekuję propozycji

Trzeba brać pod uwagę, że aktywność oblicza automat. Zasady jego działania, do tej pory, celowo były TAJNE. Może czas je upublicznić? Co o tym myślicie? Jeśłi nadal mają jdnak pozostać tajne to i tak warto wysłuchać waszych sugestii w tym zakresie. Co waszym zdaniem premiować znacząco a co nie (lub wręcz ujemnie).
A może poszerzyć listę tytułów? A może ... teraz juz możemy zrobić to tak jak zechcemy.

PS. W ciągu 2-3 najbliższych dni system mocno będzie zmianiał przyznanawane watrościami. Do czasu kiedy się całość obliczeń nie ustabilizuje.

Top

En el chat
RSS 2.0
E-mail al administrador Versin de la impresion Ayuda Bichos Libro de la huésped

Reklamy Krokus: Osuszanie ścian - iniekcja krystaliczna

Rybie Oko se dedica a cada uno. Cada uno puede ofrecerse voluntariamente y ayudar con el edificio, la moderación y la administración. Cualquier persona que estará interesado en crear su propia visión de este foro puede escoger una pieza para ir con. Puede ser también la sección existente (humor ex, aguas, acoplamientos, los etc.) o nuevo. Si usted está interesado en crear el terraplén del RO esto y nos dice lo que usted quisiera hacer. Los administradores y los asesores existentes decidirán si usted merece hacer esto.