Right menu

Search

Advertising

???

nie wiem o co ci chodzi czlowieku bo jak bys byl normalny to bys nic nie napisal jak nie wiesz gdzie wykonac renowacje lodki, a ty tu wypisujesz jakies glupawe teksty, nie wiem co masz do mojej prosby bo wedlug mnie jest prosta chce odnowic lodke , odpisal Marek ktory cos ma o tym pojecie gdzie to zrobic ( i dzieki za to Marek) , a ty tylko zamet wprowadzasz, wiecej nie bede odpisywal wiec nie marnuj klawiatury
Standard view   

Related to

Water entertainments

Sailing, canoeing and other.

Number of Topics: 55

Number of Posts: 258

witam czy ktos ma pojecie gdzie mozna dokonac renowacji łódki wiosłowej, to jest taka mała 3 osobowa łodka z tworzywa sztucznego nie wiem co to dokladnie jest bo sie na tym kopletnie nie znam wyglada jak plastik czy wlokno jakies pokryte czyms, w kazdym badz razie ma juz troche lat i jest obdrapane poobijane w srodku i na spodzie porobily sie pajaczki no i w zeszlym roku poszalelismy i wpadlismy na mielizne na piatym biegu a tam byl pniak no i jest hullbreach czyli dziura w zewnetrznym dnie , i tak plywalismy bo woda wchodzila miedzy dna i do komor ale tylko do pewnego momentu a potem juz nie , w kazdym badz razie potrzebna renowacja bo nie chce sam latac , no i ciekawe czy koszt renowacji nie przekroczy wartosci nowej lodki , bo nowej nie chce bo takiej jak ta nie kupie jest niezatapialna, minimalne zanurzenie i super szybka na endurze 36 jak motorowka, jestem z lodzi jak ktos ma jekies pomysly to prosze o kontakt thx

On chat
RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book

Reklamy Krokus: Osuszanie bydynków Łódź - izolacja pionowa

Rybie Oko is dedicated to everyone. Everyone can volunteer and help with building, moderating and administration. Anyone who will be interested in creating his own vision of this forum can pick a part to go with. It can be as well existing section (ex. Humor, Waters, Links, etc.) or new one. If you are interested in creating RO fill this Feedback form and tell us what you would like to do. Existing Administrators and Moderators will decide if you deserve to do this.