Right menu

Search

Advertising


łącznik

Wszystko jest tak jak powinno być Strona z pętelką służy do montowania przyponu, natomiast ta "pusta" montowana jest na lince. Przesuń oba zaciski (te silikonowe tulejki) możliwie blisko pętelki, powiedzmy, że jest to "początek" łącznika, potem delikatnie "zmiękcz" strukturę łącznika, nie wiem jak Ci to wyjaśnić, jest on zbudowany ze splecionych włókien, kiedy je ściśniesz, jak gdybyś chciał zgnieść wzdłuż osi, to włókna rozluźnią się całość ulegnie skróceniu, ale zwiększy się średnica wewnętrzna, tam, możliwie jak najgłębiej wsuń sznur i zaciśnij włókna zaciągając je w przeciwnym kierunku niż poprzednio. Potem naciągnij silikonowe tulejki i już. Mam wrażenie, że strasznie to opisałem, ale to właściwe prosta sprawa i działa, sam używam takich łączników i działają
Pozdrawiam Paweł Rojek
PS
Czemu ciągle jestem anonim??
Standard view   

Related to

Fly

Fly fishing

Number of Topics: 90

Number of Posts: 398

kupiłem łącznik linki z przyponem ,są to takie plecione z cienkiej żyłki sznurki zakończone pętelką, do której montuje sie przypon (kupiłem tonacy czarny do pływającego sznura)).Natomiast z drugiej strony łącznik jest prosty, i są dodatkowo silikonowe koszulki takie jak wentylki od roweru, tylko cienkie. Nie wiem jak to się łączy ze sznurem. Nic mi nie pasuje, albo czegoś mi nie dodali(kupiłem w komplecie).Proszę o pomoc.
pozdrawiam .
Początkujący"muszkarz"

Top

On chat
RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book

Reklamy Krokus: Jedno z pierwszych wdrożeń systemu CMS eZPublish w Polsce. Już niebawem pojawi się również w nowej wersji. Świat Druku - to miesięcznik naukowo-techniczny wydawany przez wydawcę: Polski Drukarz, adresowany do wszystkich związanych z branżą poligraficzną.

Rybie Oko is dedicated to everyone. Everyone can volunteer and help with building, moderating and administration. Anyone who will be interested in creating his own vision of this forum can pick a part to go with. It can be as well existing section (ex. Humor, Waters, Links, etc.) or new one. If you are interested in creating RO fill this Feedback form and tell us what you would like to do. Existing Administrators and Moderators will decide if you deserve to do this.