Right menu

Search

Advertising


Plecionka

No moim zdaniem nie opłaca Ci się kupować plecionki. Ani jako żyłkę główną ani jako przypon (no chyba że cieniutenka plecionka na paproszki) Sam stosowałem plecionkę i po pół roku ze 100 metrów zostało mi jakjieś 10 więc moim zdaniem nie opłaca się tak robić na dłuższą mete. No chyba ze masz b. duzo kasy to wtedy jasne ze kup!!! Pozdrawiam!
Standard view   

Related to

Spinning

Spinning and casting

Number of Topics: 500

Number of Posts: 1802

Witam wszystkich
Mam pytanie czy placionka jest trwalsza od żyłki (czasowo).
Zyłka w moim mniemaniu po roku a czasami wcześniej jest do wymiany tj staje się krucha i traci na wytrzymałości
Jak jest w przypadku placionki. Czy jerzeli nie nastawiam się na duże ryby, łowie z nie dużej odległości to oplaca mi się kupić plecionke, bo jerzeli mam ją wyżucić po roku to chyba nie ma sensu.
Napiszcze jakie są wasze opinie na taen temat

Top

On chat
RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book

Reklamy Krokus: Osuszanie bydynków Łódź - izolacja pionowa

Rybie Oko is dedicated to everyone. Everyone can volunteer and help with building, moderating and administration. Anyone who will be interested in creating his own vision of this forum can pick a part to go with. It can be as well existing section (ex. Humor, Waters, Links, etc.) or new one. If you are interested in creating RO fill this Feedback form and tell us what you would like to do. Existing Administrators and Moderators will decide if you deserve to do this.