Right menu

Search

Advertising


Stery do woblerów

Jarosław Szczepaniak

Poszperaj na Allegro, mają tam w ofertach poliwęglan w kawałkach, a z niego są najlepsze stery. Możesz też robić je z plexi, ale te są łamliwe. Pochwal się swoimi dziełami.

------------------------------

"Ciężko jest lekko żyć".

Pozdrawiam. Jarek

Standard view   

Related to

Spinning

Spinning and casting

Number of Topics: 500

Number of Posts: 1802

Witam koleżanki i kolegów wędkarzy
mam takie małe pytanko skąd wziąć stery do woblerów Chciałbym w niedługim czasie sprubować zrobić sobie kilka woblerów i o ile nei ma problemu z drewnem
to problem ze sterami jest spory
Za wszelką pomoc z góry dziekuję

Top

On chat
RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book

Reklamy Krokus: Jedno z pierwszych wdrożeń systemu CMS eZPublish w Polsce. Już niebawem pojawi się również w nowej wersji. Świat Druku - to miesięcznik naukowo-techniczny wydawany przez wydawcę: Polski Drukarz, adresowany do wszystkich związanych z branżą poligraficzną.

Rybie Oko is dedicated to everyone. Everyone can volunteer and help with building, moderating and administration. Anyone who will be interested in creating his own vision of this forum can pick a part to go with. It can be as well existing section (ex. Humor, Waters, Links, etc.) or new one. If you are interested in creating RO fill this Feedback form and tell us what you would like to do. Existing Administrators and Moderators will decide if you deserve to do this.