Right menu

Search

Advertising


Coś

Dariusz Żbikowski

To coś wcale nie musi być efektem żerowania ryby i raczej nie jest. Prawdopodobnie na dnie, pod górną denną "skorupą" nagromadziło się sporo gazów. Kula zanęty przebija/uciska tę skorupę i w efekcie gazy się uwalniają, przy okazji podnosząc z dna kawały mułu.

Regards,
Darek

Standard view   

Related to

Universal

All thema - this is universal forum

Number of Topics: 2072

Number of Posts: 8436

Witajcie! Mam staw mniej wiecej 300m2, gleboki na 3 m ( aktualnie ponad 1m wody). Po podkarmieniu mieszanka zboza i karmy (w postaci kuli na mokro) zaczyna mocno bądblować, i "cos " wyrzuca duze czarne kawaly z mułu na powierzchnie wody. Prosze o opinie. Pozdrawiam. Paulina.

Top

On chat
RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book

Reklamy Krokus: Nazwiska Żbikowski i Żbikowska przewijają się często na naszych stronach i są ściśle związane z naszymi firmami. Najlepiej odwiedzić tę stronę: Żbikowscy aby zrozumieć dlaczego.

Rybie Oko is dedicated to everyone. Everyone can volunteer and help with building, moderating and administration. Anyone who will be interested in creating his own vision of this forum can pick a part to go with. It can be as well existing section (ex. Humor, Waters, Links, etc.) or new one. If you are interested in creating RO fill this Feedback form and tell us what you would like to do. Existing Administrators and Moderators will decide if you deserve to do this.