Right menu

Search

Advertising


W sprawie zamykania ręką

Dariusz Żbikowski

Moje uwagi traktuj ogólnie, tj. jako informację dla innych o tym jak przeiwdział tę czynność producent.
Faktem jest, że zamykanie reką jest cichsze. Nie zauważyłem jednak by miało to jakieś wielkie znaczenie. No chyba, że faktycznie to jakiś traktor a nie kołowrotek. Zamykać ręką też pewnie można, o ile... nie robi się tego "na siłę", jak wielu, lecz poprzez obrót zwalniający jednak zapadkę.

Regards,
Darek

Standard view   

Related to

Universal

All thema - this is universal forum

Number of Topics: 2072

Number of Posts: 8436

Witam serdecznie!!! Po przeanalizowaniu błędów popełnionych w tym sezonie nasówa mi się między innymi jedno ważne pytanie...być może ktoś wypowie się na temat tego jak poprawnie użytkowac kołowrotek.
To znaczy, czego nie robić..np typu rwanie żyłki trzymając wędzisko i żyłkę i zaczep w jednej lini itp.... Jak dbać o kręcioł, jak i gdzie smarować, jak często i czym....Jak postępować łowiąc przy ujemnej temp. jakich wielkości i modeli używać do różnych technik....??? - wszystko co pomoże w uniknięciu niespodziewanych problemów ze sprzętem...użyteczne informacje nie tylko dla najmłodszych wędkarzy. Informacje o tym jak Wy dbacie o swój sprzęt będą bardzo użyteczne.
Pozdraiwm serdecznie i zachęcam do wymiany spostrzeżeń na ten temat.

Top

On chat
RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book

Reklamy Krokus: Prawdopodobnie największy w Polsce i w Europie społecznościowy serwis wędkarski: Fishing . Wędkarstwo to hobby tysięcy ludzi, zapraszamy! Oczywiście realizacja oparta o eZ publish

Rybie Oko is dedicated to everyone. Everyone can volunteer and help with building, moderating and administration. Anyone who will be interested in creating his own vision of this forum can pick a part to go with. It can be as well existing section (ex. Humor, Waters, Links, etc.) or new one. If you are interested in creating RO fill this Feedback form and tell us what you would like to do. Existing Administrators and Moderators will decide if you deserve to do this.