Right menu

Search

Advertising


ulgi...

Tak, jeśli jestes studentem i urzodziłeś się w roku 1982 to jesteś objęty ostatni rok składką ulgową.
I nie ma różnicy czu urodziłeś się w styczniu czy grudniu, składka jednakowo wszytskich obejmuje- liczy się rocznik.
A co do zakończenia studiów to też się nie musisz martwić, jeśli okazałeś legitymację studencką przy opłacaniu karty wędkarskiej, a wiec dostałeś zniżkę na opłaty to nie musisz się o nic martwić. Jeśli skarbnik to uznał i przykleił Ci znaczki ulgowe tzn że wszytsko było w porządku. Natomiast jeśli podczas kontroli coś wyjdzie nie tak to tylko i wyłącznie jest za to odpowiedzialny Skarbnik Twojego Koła, ponieważ na podstawie Twoich dokumentów (legitymacja studencka) i daty urodzenia wkleja Ci odpowiedznie znaczki.

Pozdrawiam
Drabek
Standard view   

Related to

Universal

All thema - this is universal forum

Number of Topics: 2072

Number of Posts: 8436

Wczoraj opłaciłem skladki, z tym ze w tym roku koncze studia i powiedzialem skarbnikowi, ze chce te ,,normalne'' (nieulgowe), ale chlopina albo mnie zle zrozumial albo cos pokrecil, bo wkleil mi ulgowe. Pozniej sie tlumaczyl. ze straz nie powinna robic problemow, ze bede musial im cos tam sciemnic, ogolnie dosc mgliscie. I teraz chcialbym wiedziec, czy z ta ulgowa skladka moge lowic do ukonczenia 24 roku zycia, czy dopoki bede studentem (bede mial legitymacje studencka)? I czy rzeczywiscie PSR sprawdza legitymacje studencka? Ewentualnie co straz moze zrobic w takim wypadku (chodzi mi o rodzaj ewentualnej kary). Tak na marginesie, to karte oplacilem juz 13-ty rok, i NIGDY nie mialem kontroli. Ale znajac moje szczescie...

Top

On chat
RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book

Reklamy Krokus: Jeśli interesuje Cię wędkarstwo a wszczegolności, gdy chesz pooglądać piękne Zdjęcia wędkarskie ryb i przyrody, kliknij na wskazany url. Jest co pooglądać! Hobbysta wędkarz winien być zadowolony.

Rybie Oko is dedicated to everyone. Everyone can volunteer and help with building, moderating and administration. Anyone who will be interested in creating his own vision of this forum can pick a part to go with. It can be as well existing section (ex. Humor, Waters, Links, etc.) or new one. If you are interested in creating RO fill this Feedback form and tell us what you would like to do. Existing Administrators and Moderators will decide if you deserve to do this.