Right menu

Search

Advertising


Odp: Startujemy z testami

Niewiele się zmieniło a jednak wiele.
Dla mnie:
-ciekawsza jest szata graficzna
-mam wrażenie, że łatwiejsza jest nawigacja, choć może zbyt krótko TU jestem, żeby się wypowiadać.
-łatwiej poruszać się po sklepie. I tu dobry pomysł, z określaniem przedziałów cenowych, danego asortymentu towarów. Coś z Bass Pro
czy Cabela's-a.

Nie jest źle
Waldek
Standard view   

Related to

Universal

All thema - this is universal forum

Number of Topics: 2072

Number of Posts: 8436

Dariusz Żbikowski

Witam wszystkich. Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś nowego, z czego będzie zadowolony. W zasadzie, prawie wszystko zostaje po staremu - jak się chce coś napisać trzeba użyć liter .

Top

On chat
RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book

Reklamy Krokus: Jedno z pierwszych wdrożeń systemu CMS eZPublish w Polsce. Już niebawem pojawi się również w nowej wersji. Świat Druku - to miesięcznik naukowo-techniczny wydawany przez wydawcę: Polski Drukarz, adresowany do wszystkich związanych z branżą poligraficzną.

Rybie Oko is dedicated to everyone. Everyone can volunteer and help with building, moderating and administration. Anyone who will be interested in creating his own vision of this forum can pick a part to go with. It can be as well existing section (ex. Humor, Waters, Links, etc.) or new one. If you are interested in creating RO fill this Feedback form and tell us what you would like to do. Existing Administrators and Moderators will decide if you deserve to do this.