Right menu

Search

Advertising


A może...

Ryszard Siejakowski

...jednak jeszcze teraz? Masz w odwodzie, w odległości około 60-70 kilometrów, najpiękniejszą rzekę w Europie, Drawę. Tam jest jeszcze troche pstrąga, ale trzeba go wychodzić. Polecam odcinek parkowy, czyli teren Parku Narodowego. Do 15 marca można łowić, potem niestety jest zakaz aż do końca czerwca. Licencje dzienną można kupić po drodze w Głusku, w informacj turystycznej. W zeszłym roku kosztowało to 11 zeta na dzień. Ciekawy jest odcinek w okolicy pola biwakowego w Sitnicy. Zarówno w góre od pola biwakowego jak i w dół. I koniecznie weź aparat fotograficzny. Takich widoków nie zobaczysz tak prędko.
Pozdrawiam
Standard view   

Related to

Spinning

Spinning and casting

Number of Topics: 500

Number of Posts: 1802

Witam wszystkich, mam takie pytanko: gdzie można pospinningować za pstrągiem w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego??Nigdy nie chodzilem za pstrągiem więc prosze polećcie mi jakas w miarę rybną wode, żebym sie zawczasu nie znichecił...pozdrawiam

Top

On chat
RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book

Reklamy Krokus: Producent wszywek, metek, etykiet. Zobacz: metki tekstylne i żakardowe Firma "Wszywka" zaprasza!

Rybie Oko is dedicated to everyone. Everyone can volunteer and help with building, moderating and administration. Anyone who will be interested in creating his own vision of this forum can pick a part to go with. It can be as well existing section (ex. Humor, Waters, Links, etc.) or new one. If you are interested in creating RO fill this Feedback form and tell us what you would like to do. Existing Administrators and Moderators will decide if you deserve to do this.