Right menu

Search

Advertising


agro

Wojciech Łęcki

Mówiąc szczerze to troche zbyt obszerny temat i podana okolica a mimo to nic z tego nie wynika.Nie napisałes jak łowisz i jakie rzeki cie interesują i miejsca. Ja szukajac kwater na początek studiuje mape. Typuję rzeki i odcinki na jakich chce łowić a potem lokalizuje najbliższej położane miesciny i w internecie sprawdzam czy jest tam jakies agro.
np. www.agroturystyka.pl tam szukam kwater nad granicznym Bugiem.
WŁW

Lecek

Standard view   

Related to

Tourism

Tourism, trips, hollidays, vacations, photography and many other topics connected with water...

Number of Topics: 139

Number of Posts: 298

szukam adresów wczasów agroturystycznych, które można by było powiązać z "porządnym" wędkowaniem na południu polski od Zgorzelca po Przemyśl. Dzięki za adresy i opisy własnych przygód z takich wczasów zwłaszcza tych z wędką

Top

On chat
RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book

Reklamy Krokus: Aukcje wędkarskie

Rybie Oko is dedicated to everyone. Everyone can volunteer and help with building, moderating and administration. Anyone who will be interested in creating his own vision of this forum can pick a part to go with. It can be as well existing section (ex. Humor, Waters, Links, etc.) or new one. If you are interested in creating RO fill this Feedback form and tell us what you would like to do. Existing Administrators and Moderators will decide if you deserve to do this.