Right menu

Search

Advertising


jezioro łętowskie

Potwierdzam opinie kolegi. Dzierżawca jeziora jest niereformowalny, wszystko na nie. Matka jeszcze gorsza a do tego delikatnie mówiąc bardzo niegrzeczna. Sporo wędkuje po okolicznych jeziorach i nigdzie nie spotkałem się z taką arogancją. Ceny kosmiczne najdroższe jezioro w okolicy, nawet za wjazd i parking trzeba płacić dlatego upiera się żeby swoją łódź wodować u niego. Wyniki połowów z roku na rok coraz gorsze to widać po coraz mniejszej ilości wędkujących. Okolica piękna polecam turystom.
Standard view   

Related to

Tourism

Tourism, trips, hollidays, vacations, photography and many other topics connected with water...

Number of Topics: 139

Number of Posts: 298

Witam. Znajomy polecił mi wypoczynek nad jeziorem Łętowskim . Podobno jest przyjemnie i spokojnie. Czy ktoś może to potwierdzić i opowiedzieć o swoich doświadczeniach ? Pozdrawiam . Bogdan

Top

On chat
RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book

Reklamy Krokus: Świat Druku - ciekawe urli

Rybie Oko is dedicated to everyone. Everyone can volunteer and help with building, moderating and administration. Anyone who will be interested in creating his own vision of this forum can pick a part to go with. It can be as well existing section (ex. Humor, Waters, Links, etc.) or new one. If you are interested in creating RO fill this Feedback form and tell us what you would like to do. Existing Administrators and Moderators will decide if you deserve to do this.