Right menu

Search

Advertising


Bolenie w Słupi

Witam wszystkich. Bolenie w Słupi to nie mit! Wczoraj pod wieczór osobiście złowiłem w Ustce dwa małe bolenie, jeden miał ok. 30 cm, a drugi ok. 25. Jak dla mnie to szok, bo zdarzyło mi się to po raz pierwszy i to w ciągu jednego dnia, a wędkuje już " od zawsze ". W Rowach udało mi się złowić certy, a w Słupi bolenie. Jak dla mnie to super, bo gatunkowo mamy większy wybór. Pozdrawiam.
Standard view   

Related to

Universal

All thema - this is universal forum

Number of Topics: 2072

Number of Posts: 8436

Tak wiem już od jakiegoś czasu o połowach tego gatunku w rzece Slupi. Ale tylko z opowiadań wędkarzy czy może być to prawdą ? sam się zastanawiam. jestem ciekaw czy ktoś z wędkarzy będących na forum spotkał się ze złowieniem bolenia w Słupi ?

Top

On chat
RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book

Reklamy Krokus: Blog o CMS

Rybie Oko is dedicated to everyone. Everyone can volunteer and help with building, moderating and administration. Anyone who will be interested in creating his own vision of this forum can pick a part to go with. It can be as well existing section (ex. Humor, Waters, Links, etc.) or new one. If you are interested in creating RO fill this Feedback form and tell us what you would like to do. Existing Administrators and Moderators will decide if you deserve to do this.