Right menu

Search

Advertising


Zmień łowisko

Ja już od wielu lat tam nie jeżdżę. Kiedyś to było łowisko rodzinne. Można było pojechać z rodziną, psem i fajnie spędzić czas. Teraz ich olewam jak nie miła jest komuś moja kasa to się nie pcham. Jest tyle fajnych miejsc gdzie miło można spędzić czas. Podobnie jak wielu innych nie polecam.
Standard view   

Related to

Universal

All thema - this is universal forum

Number of Topics: 2072

Number of Posts: 8436

cytat z www.namuche.pl:

"Witam,

Jest mi niezmiernie przykro powiadomić Wszystkich którym narobiłem smaka na weekendowe łowy. Faktycznie grunciarzy i różnych innych było strasznie dużo.
Byłem i udało mi się z ostatniego pomostu złowić trzy sztuki po 30 cm.

Ale... NIGDY WIĘCEJ TAM NIE POJADĘ... NIE BĘDĘ PŁACIĆ CHAMOM I DROBNYM PIJACZKOM.
Przepraszam Administratora i Was za użyte sformuowanie.

Dzisiaj jest środa a ja nie mogę wyjść ze zdumienia po tym co mnie spotkało w niedzielę. Otóż rzeczywiście było od czorta ludzi ale to nie powód żeby ktoś kto nie znalazł dobrego pomostu zwracał się do mojego młodszego brata (14 lat): Ty sp.... to mój prywatny pomost... No później przepraszał bo byłem obok a ta osóbka była ciut ciut pijana. Jakąś godzinkę później wrócił z właścicielem stawu niejakim Tadkiem i usłyszeliśmy obydwaj żebyśmy wyp... i nie szukali guza...

Jezu Drogi, przysięgam że miałem ochotę dać komuś po buzi...

Wnioski:
1. OMIJAJCIE TEN "PRYWATNY" STAW
2. JAKO MUSZKARZE BĘDZIECIE BRANI ZA PALANTÓW (tak usłyszałem) KTÓRZY WYDZIWIAJĄ
3. I TA ATMOSFERA: CUDOWNY GWAR!!

Pomysleć że kiedyś broniłem na łamach forum tego łowiska gdy ktoś opisywał podobną akcję.

Na koniec pytanie bo może się nieznam: czy ktoś z Was wie jak to jest, czy właściciel łowiska ma prawo przeszukiwać jak "młody ambitny celnik" mój bagaż? Oczywiście zawsze istnieje domniemanie że w zasobniku lub termosie wsadziłem ze dwa karpie ale chciałbym się dowiedzieć czy takie przeszukanie jest zgodne z prawem?

z wyrazami szacunku,

Karol


Pozdrawiam
Marek

Top

On chat
RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book

Reklamy Krokus: Open source ERP i CRM - Odoo (dawniej OpenERP)

Rybie Oko is dedicated to everyone. Everyone can volunteer and help with building, moderating and administration. Anyone who will be interested in creating his own vision of this forum can pick a part to go with. It can be as well existing section (ex. Humor, Waters, Links, etc.) or new one. If you are interested in creating RO fill this Feedback form and tell us what you would like to do. Existing Administrators and Moderators will decide if you deserve to do this.