Right menu

Search

Advertising


Opłata

Opłata jest na rok kalendarzowy, tak, że jest ważna do końca 2007r. Chcąc łowić w przyszłym roku musisz uiścić nową opłatę. Oczywiście dotyczy to wód PZW.

Pozdrawiam...Piotr - SWI

Standard view   

Related to

Universal

All thema - this is universal forum

Number of Topics: 2072

Number of Posts: 8436

Witam
mam taki problem ze zrobilem karte niedawno i opłacilem wczoraj(24.09.07) składke (223zł) niestety nie powiedziano mi jaki jest termin waznosci tej skladki? Czy do konca tego roku ,czyli 3 miesiące.Czy od daty oplacenia 12 miesiecy. Niestety nie powiedziano mi tego w związku, a drazni mnie to bo wkoncu to duzo kasy. Moze mi ktoś powiedziec jak jest z ta składka i jak dlugo moge na niej łowic???
DZieki i Pozdrawiam

Top

On chat
RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book

Reklamy Krokus: Zez - Blog zez.pl

Rybie Oko is dedicated to everyone. Everyone can volunteer and help with building, moderating and administration. Anyone who will be interested in creating his own vision of this forum can pick a part to go with. It can be as well existing section (ex. Humor, Waters, Links, etc.) or new one. If you are interested in creating RO fill this Feedback form and tell us what you would like to do. Existing Administrators and Moderators will decide if you deserve to do this.