Right menu

Search

Advertising


Proponuje jednak upublicznić...

...system przyznawania punktów za aktywność. Po to, aby sprawa była jasna i nie budziła niepotrzebnych emocji. Ludzie, którzy wnoszą coś swoją obecnością powinni być wyróżnieni - bo taki status Bywalca, Weterena, czy wreszcie Profesora - jest to jakieś honorowe - tu na tym Portalu wyróżnienie. Poza tym, że jest to bardzo sympatyczne, jest to również historycznie uzasadnione. Tylko proponuje jasno określić za co i ile punktów. Krytyka jest Andrzeju jak najbardziej potrzebna, tylko niech to będzie krytyka, a nie krytykanctwo (bo z tym bywa różnie......)

Właśnie tak, jak napisałeś - jesteśmy jednym z nielicznych miejsc w Internecie, gdzie piszemy, dyskutujemy i publikujemy pod własnymi nazwiskami i to powinno być docenione poprzez uzyskanie takiego honorowego wyróżnienia - określonego statusu użytkownika RO.

Ile punktów i za co?

Czym większy wkład pracy tym więcej...))

Pozdrawiam...Piotr - SWI

Standard view   

Related to

Universal

All thema - this is universal forum

Number of Topics: 2072

Number of Posts: 8436

Dariusz Żbikowski

Uprzedzając nieco możliwe pytania informuję, że w związku z planowym (powolnym zresztą) wyłączaniem baz danych starego RO, zostały ostatnio wyłączone przyznane wówczas tzw. "achiwalne punkty aktywności na RO".

Punkty te, jak pewnie wiecie, wpływały na to kto otrzymywał zaszczytny tytuł:

Bywalca
Weterana
czy też wreszcie ... Profesora Rybiego Oka

Odcięcie się od archiwów w tym zakresie, oprócz tej wady że niektórym może zrobić sie przykro, tych bardzo przepraszamy, posiada jednak jedną istotną zaletę, możemy urządzić reguły przyznawania tytułów całkiem po nowemu.

W związku z powyższym oczekuję propozycji

Trzeba brać pod uwagę, że aktywność oblicza automat. Zasady jego działania, do tej pory, celowo były TAJNE. Może czas je upublicznić? Co o tym myślicie? Jeśłi nadal mają jdnak pozostać tajne to i tak warto wysłuchać waszych sugestii w tym zakresie. Co waszym zdaniem premiować znacząco a co nie (lub wręcz ujemnie).
A może poszerzyć listę tytułów? A może ... teraz juz możemy zrobić to tak jak zechcemy.

PS. W ciągu 2-3 najbliższych dni system mocno będzie zmianiał przyznanawane watrościami. Do czasu kiedy się całość obliczeń nie ustabilizuje.

Top

On chat
RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book

Reklamy Krokus: Fundusze ETF na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Fundusze ETF: ETF.COM.PL Analizy, ranking, aktualności, informacje, ryzyko, regulacje prawne, wydarzenia w Polsce i na świecie, rynek giełdowy, podstawy i zasady inwestowania.

Rybie Oko is dedicated to everyone. Everyone can volunteer and help with building, moderating and administration. Anyone who will be interested in creating his own vision of this forum can pick a part to go with. It can be as well existing section (ex. Humor, Waters, Links, etc.) or new one. If you are interested in creating RO fill this Feedback form and tell us what you would like to do. Existing Administrators and Moderators will decide if you deserve to do this.