Right menu

Search

Advertising


W formie sprostowania

Akurat tak sie składa że to pytanie na Allegro było skierowane do mnie. Nie odpowiedziałem nie chcesz nie kupuj bo byłoby to niegrzeczne, odpowiedziałem ze nie mam upoważnienia dawać komukolwiek namiary na kupujących. Wychodzę z założenia że ktoś moze sobie tego nie życzyć.Chcąc znależć odpowiedz na swoje pytanie można było sobie zadać trochę trudu i poczytać komentarze, oczywiście nie dotyczą one wszystkie wabików bo sprzedajemy też inne rzeczy ale np. z dnia 29.04 2006 gdzie kupujący określa wabik jako rewelację, lub z 23. 05. 2006 gdzie inny kupujacy pisze o żniwach okoniowych. Wszystko to jest do sprawdzenia
Pozdrawiam - agaz1
Standard view   

Related to

Universal

All thema - this is universal forum

Number of Topics: 2072

Number of Posts: 8436

Przeglądałem ostatnio na aukcjach sprzet wędkarski i natrafiłem na ultradźwiękowy wabik na ryby spokojnego żeru, zaciekawił mnie ten sprzęt i dlatego mam pytanie, czy zgodnie z regulaminem pzw jest coś takiego dozwolone, bo z tego co sie orientuje nie ma tam zadnego zapisu o czymś takim??

Top

On chat
RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book

Reklamy Krokus: Systemy CMS

Rybie Oko is dedicated to everyone. Everyone can volunteer and help with building, moderating and administration. Anyone who will be interested in creating his own vision of this forum can pick a part to go with. It can be as well existing section (ex. Humor, Waters, Links, etc.) or new one. If you are interested in creating RO fill this Feedback form and tell us what you would like to do. Existing Administrators and Moderators will decide if you deserve to do this.