Right menu

Search

Advertising


Kłusownictwo!

Jakieś konkrety? W lubelskim nie wiem ale W zamojskim działa dobrze straż! ??Kpiny panie Trębaczowski !Chyba u strażnika za stodołą. Trzy rzeki z wodą górską są jako tako pilnowane jest to Por, Wieprz i Biała łada( straż ma blisko). Na najładniejszych rzekach Roztocza i najbardziej górskich Tanwi, Szumie Sopocie kłusole łowią na robaki w biały dzień nie bacząc na wymiary i okresy ochronne!Ostał sie tylko narybek! Dobrze wiedzą że tam strażnik nie zajeżdża. Uczciwy wędkarz musi odpuścić w trosce o auto i zdrowie.!!!Przykład ! Po zarybieniu Tanwi trocią i sporym pstrągiem, większość ryb została już wyłowiona przez miejscowych!A miały po 20 -25 cm śmieszy mnie pański optymizm! Straż zamiast łapać kłusoli gania dzieciaków po Porze za haki z zadziorami! Proszę pisać racjonalnie i spojrzeć szerzej na efektywność działania straży. Pozdrawiam z Tomaszowa!

Standard view   

Related to

Universal

All thema - this is universal forum

Number of Topics: 2072

Number of Posts: 8436

Wieści z frontu
Dwa z bardzo wielu przykładόw skutecznej walki z kłusolami.
1. Bystrzyca.
Od jakiegoś czasu młody dureń chwalił się w Internecie swoimi kłusowniczymi wyczynami. W końcu wpadł. Nie pomogła mu ucieczka i kąpiel w rzece. Będzie miał sprawę.
2. Roztocze
„Twardziele” bawili się w traperόw. Ustrzelili z wiatrόwki bażanta, skłusowali pstrągi. Wpadli. Słono zapłacili za kłusownictwo łowieckie i rybackie.
Zarόwno lubelska jak zamojska straż działa skutecznie i poprawa nad wodami jest widoczna. Kłusownicy nie czują się już bezkarnie.
Tak trzymać!
Andrzej

Top

On chat
RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book

Reklamy Krokus: Świat Druku - ciekawe urli

Rybie Oko is dedicated to everyone. Everyone can volunteer and help with building, moderating and administration. Anyone who will be interested in creating his own vision of this forum can pick a part to go with. It can be as well existing section (ex. Humor, Waters, Links, etc.) or new one. If you are interested in creating RO fill this Feedback form and tell us what you would like to do. Existing Administrators and Moderators will decide if you deserve to do this.