Right menu

Search

Advertising


Może faktycznie TROSZKE wiecej zaczyna sie dziać ,bo sam zostałem skontrolowany przez

dwoch kolegów ze Strazy Spolecznej,po raz pierwszy od 10 lat -fakt ,ze na Brzózkach k. Byczyny,czyli tam gdzie jest więcej łowiacych i wypoczywajacych-fakt ,że chyba z wrażenia nie przedstawili się z nazwiska i musiałem się upomnieć
Głośno też o tym że na Turawie kłusownicy musieli mocno wkurzyć Strazników,bo ci "wypowiedzieli im wojnę" (np. obserwują przez lornetki teren z zarzuconymi sieciami i jak "coś" ,to już się tam nie pojawiaja !)
Oczywiście ,to dobre wiesci ,ale żeby się to nie skończyło "czepianiem" się niezauażonego w trawie papierka ,a "odpuszczaniem " pseudowedkarzom ,ktorzy w dzień i noc siedzą nad Otmuchowskim ,czy Nyskimi i "produkują świeże dostawy ryb" do pobliskich smazalni,przy czym dostawy odbywaja sie na lowisku ,tak że nawet nie muszą oddalac się od wędek !
Standard view   

Related to

Universal

All thema - this is universal forum

Number of Topics: 2072

Number of Posts: 8436

Wieści z frontu
Dwa z bardzo wielu przykładόw skutecznej walki z kłusolami.
1. Bystrzyca.
Od jakiegoś czasu młody dureń chwalił się w Internecie swoimi kłusowniczymi wyczynami. W końcu wpadł. Nie pomogła mu ucieczka i kąpiel w rzece. Będzie miał sprawę.
2. Roztocze
„Twardziele” bawili się w traperόw. Ustrzelili z wiatrόwki bażanta, skłusowali pstrągi. Wpadli. Słono zapłacili za kłusownictwo łowieckie i rybackie.
Zarόwno lubelska jak zamojska straż działa skutecznie i poprawa nad wodami jest widoczna. Kłusownicy nie czują się już bezkarnie.
Tak trzymać!
Andrzej

Top

On chat
RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book

Reklamy Krokus: Przynęty wędkarskie

Rybie Oko is dedicated to everyone. Everyone can volunteer and help with building, moderating and administration. Anyone who will be interested in creating his own vision of this forum can pick a part to go with. It can be as well existing section (ex. Humor, Waters, Links, etc.) or new one. If you are interested in creating RO fill this Feedback form and tell us what you would like to do. Existing Administrators and Moderators will decide if you deserve to do this.