Right menu

Search

Advertising


Niezupełnie!

Jest nas takich sporo. Po prostu są różne okręgi i różni ludzie w tych okręgach. Nie wypowiadam się na temat toruńskiego - nie znam sprawy bliżej i nie mam na to wpływu. Wiem jednak jak jest u nas w Lublinie, i tu Tomku absolutnie nie masz racji. Przykładowo wprowadziliśmy wyższe wymiary na drapieżniki: szczupak i sandacz po 50 cm (na niektórych wodach szczupaki po 55), okoń 18 cm. Limit dobowy szczupaka i sandacza 2 szt. O wodach pstrągowych już nie wspomnę; wyższe wymiary (35 cm), limity dobowe (2 szt) i miesięczne (4 szt), odcinki n-k, oddzielne rejestry, dodatkowa straż do wód górskich (bardzo skuteczna). Mało?

Efekty są. Co roku więcej pstrągów na tarle i większe. Szczupaki, sandacze i sumy w tym roku dopisały, nie tylko na jez. Wytyczno, jak możesz przeczytać z relacji obok, ale i na innych zbiornikach. Jesień była bardzo dobra. Szkoda, że masz daleko, mógłbyś sobie u nas połowić. I do tego dochodzimy wspólnie pracując całym okręgiem i przy pomocy wielu wędkarzy z poszczególnych kół.

Proszę więc ważyć słowa pisząc źle o PZW, bo nie wszędzie jest tak, jak pisze Maciek. Samo jednak nic nie przychodzi bez pracy i bez tego zaangażowania się wędkarzy (czego nie jesteś zwolennikiem). Dokąd będzie tylko nastawienie konsumpcyjne nic się nie zmieni. I nie pomoże ani czekanie na cud, ani na to, że się coś zawali i samo z siebie powstanie coś nowego.
Pozdrawiam
Andrzej
Standard view   

Related to

Universal

All thema - this is universal forum

Number of Topics: 2072

Number of Posts: 8436

Maciej Szymański

A więc stało się, wyrok nastąpił, o to nowe składki na rok 2010.
http://www.w...zaplacimy,15632

Co ma na to wszystko powiedzieć osoba, która chce łowić tylko na spławik? Musi wykupic składkę za 285 zł zawierającą już spinning - czyste zdzierstwo ( choć w tym roku też były niezłe jaja, do spinningu trzeba było obowiązkowo wykupić prawo do łowienia z łódki !!). Dodatkowo jeśli ja chcę łowić na rzece Drwęca jak dotychczas - muszę wykupić następną składkę dodatkową za 200 zł.
Chore?
Pozdrawiam ekipe RO...

Top

On chat
RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book

Reklamy Krokus: Pozycjonowanie stron staramy się wykonać rzetelnie. Przykładowo tę stronę: Etykiety samoprzylepne firmy zajmującej się nadrukiem np. kodów kreskowych na metkach, pozycjonujemy od dłuższego już czasu z sukcesem, na słowa i frazy kluczowe: metki odzieżowe, wszywki odzieżowe, etykiety samoprzylepne.

Rybie Oko is dedicated to everyone. Everyone can volunteer and help with building, moderating and administration. Anyone who will be interested in creating his own vision of this forum can pick a part to go with. It can be as well existing section (ex. Humor, Waters, Links, etc.) or new one. If you are interested in creating RO fill this Feedback form and tell us what you would like to do. Existing Administrators and Moderators will decide if you deserve to do this.