Right menu

Search

Advertising


Jeżeli woda, o której piszesz...

...należy do PZW, to zgłoś to do Okręgu, tam przecież mają ichtiologa, oni już dalej powinni uruchomić odpowiednie służby.
Co z tymi rybami jest, jakie to objawy chorobowe?

Pozdrawiam...Piotr - SWI

Standard view   

Related to

Universal

All thema - this is universal forum

Number of Topics: 2072

Number of Posts: 8436

Łukasz Piorun

Witam. Ostanio wybralem sie na jezioro Rogoźnik (Woj Śląskie) i wyobraźcie sobie dzien jak zwykly dzień w lato ... kąpiący sie ludzie ... pływające łódki i pontony.. od godziny 6:00 do 19 :00 złapalem 9 karpi ... niestety wszystkie w opłakanym stanie ... dziura na dziurze... kto jest odpowiedzialny za chorobe ryb w jeziorach .. komu to zglosic .... może ktos z was wie.... prosze o kontakt.....bo jeszcze kilka tygodni i cala ryba pojdzie .....
lukaszpiorun@o2.pl

Top

On chat
RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book

Reklamy Krokus: Archiwlane strony wędkarskie "Rybiego Oka": Wędkarstwo - archiwum Cały szereg informacji i artykułów o wędkarskim hobby. Jest co czytać!

Rybie Oko is dedicated to everyone. Everyone can volunteer and help with building, moderating and administration. Anyone who will be interested in creating his own vision of this forum can pick a part to go with. It can be as well existing section (ex. Humor, Waters, Links, etc.) or new one. If you are interested in creating RO fill this Feedback form and tell us what you would like to do. Existing Administrators and Moderators will decide if you deserve to do this.