Right menu

Search

Advertising


Za co ja płace składki

Wszystko "pięknie ładnie" z tą alternatywą natomiast chyba nie do końca... byłem na mazurach i były wydzierżawione stawy, na które należało zapłacić składkę żeby łowic... zapytałem właściciela czy jeśli on dzierżawi, a ja u niego wykupuje zezwolenie to należy mieć opłaconą kartę wędkarską? W odpowiedzi usłyszałem "Dla mnie nie ale nie raz się spotkałem z sytuacją gdy ktoś miał lokalne zezwolenie, nie miał karty i podczas kontroli przez organy do tego uprawnione(nie podlegające właścicielowi) został uznany jako kłusol.... !

Jak to z tym jest ?

--------
WebProm - Profesjonalne tworzenie stron internetowych

Standard view   

Related to

Universal

All thema - this is universal forum

Number of Topics: 2072

Number of Posts: 8436

Witam !

Moja frustracja jest ogromna. Jestem czlonkiem 91 kola pzw przy hucie warszawa. Place skladki, nie dosc ze w warszawie do jadac na mazury praiwe na kazdym jeziorze musze oplacac inne.

PYTANIE TYLKO ZA CO ????!!!!! W tym roku bylem na spninigu ok 30 razy ! Kilka razy w okolicach Ełku, Augustowa, Olsztyna, bylem takze w biebrzanskim parku narodowym i na wisle w warszawie ! NIGDZIE nie udalo mi sie polapac jak np. 10 lat temu . Rybacy sieciami wyjmuja wiecej ryb niz klusownicy nie zarybiajac srodowiksa bo maja to w du&^%^ .Jedynie na wisle i bugo narwi udalo mi sie zlapac porzadna rybe. Czy naprawde w polsce pozostaje juz tylko lapanie na stawach hodowlancyh ? dzis w nocy bylem na jeziorze mokrym i nidzkim - rybacy u ktorych chcielismy kupic pozwolenia smiali sie z nas ze tu juz ryb nie ma bo oni wszystko sieciami wyjmuja....i WIEC PYTAM ZA CO JA PLACE?

Top

On chat
RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book

Reklamy Krokus: Prawdopodobnie największy w Polsce i w Europie społecznościowy serwis wędkarski: Fishing . Wędkarstwo to hobby tysięcy ludzi, zapraszamy! Oczywiście realizacja oparta o eZ publish

Rybie Oko is dedicated to everyone. Everyone can volunteer and help with building, moderating and administration. Anyone who will be interested in creating his own vision of this forum can pick a part to go with. It can be as well existing section (ex. Humor, Waters, Links, etc.) or new one. If you are interested in creating RO fill this Feedback form and tell us what you would like to do. Existing Administrators and Moderators will decide if you deserve to do this.