Right menu

Search

Advertising


Zalwe Koronowski

Tu nie chodzi o to czy wędkarze kupią zezwolenie czy nie kupią.. pieniazkow ze sprzedanych zezwoleń Pan Kaczmarek nawet nie odczuje tak naprawdę kase ma z odlowu ryb , tu dopiero sie kreci interes...Lowie nad zalewem od okolo 20 lat widzę jak zalwew niszczeje .Kiedys nad zalewem bylo bardzo dużo wędkarzy teraz malo kto jezdzi a jeśli już to po to aby rozkoszować sie pięknem tego miejsca bo na pewno nie na ryby ,ekosystem nad zalewem niszczeje mniej jest ptactwa ,turystyka przestala sie rozwijac a nawet cofa sie ,gospodarka rabunkowa Kaczmarka zniszczy ten piekny zbiornik w krotkim czasie i pozostawi zdewastowany,odbudownie tego co bylo będzie bardzo ciężko .Rybak oblawia nawet tarliska mówią w okresach ochronnych i maja na to zezwolenie ..Mam nadzieje ze ktoś wreszcie zlapie sie za glowe i coś z tym zrobi albo my wędkarze sflustrowani vos z tym zrobimy bo tak dalej być nie moze...
Standard view   

Related to

Universal

All thema - this is universal forum

Number of Topics: 2072

Number of Posts: 8436

Kto z kolegów łowi na zalewie koronowskim, jakie macie ostatnio wyniki, jaka metoda i w jakiej okolicy.Bo u mnie totalna porazka.Czekam na wieści.

Top

On chat
RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book

Reklamy Krokus: Archiwlane strony wędkarskie "Rybiego Oka". Wędkarstwo - archiwum Cały szereg informacji i artykułów o wędkarskim hobby. Jest co czytać!

Rybie Oko is dedicated to everyone. Everyone can volunteer and help with building, moderating and administration. Anyone who will be interested in creating his own vision of this forum can pick a part to go with. It can be as well existing section (ex. Humor, Waters, Links, etc.) or new one. If you are interested in creating RO fill this Feedback form and tell us what you would like to do. Existing Administrators and Moderators will decide if you deserve to do this.